Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kiskutyának hogy...

3 hónapos kiskutyának hogy tanítsam meg azt hogy ha hívom oda jöjjön?

Figyelt kérdés
Okos kutya, marad,hagyod, ül, fekszik nagyon szèpen megy. Pórázon nem húz szèpen sètál. Egyedül azzal van baj ha hivom, nem jön oda leül velem szembe kb 3 mèterre ès csak nèz ki a buksijából.
2018. okt. 6. 17:35
 1/2 Metionin ***** válasza:
Mivel jutalmazod? Mondd a nevét és ha odajön akkor juti. Először simán pórázról, utána hosszú pórázról, kutya közelében, ember közelében, utcán, majd a legvégén elengedve. Egy idő után társítja majd a hívónevet a jutival és odamegy. Utána lehet bonyolítani hogy pl. ne csak odamenjen hanem szépen üljön le melléd vagy hogy odamegy, leül és ott is marad amíg nem adsz engedélyt hogy felálljon.
2018. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Ja plusz én eleinte azért is jutalmaztam ha egyáltalán rám nézett ha mondtam a nevét de én menhelyi kutyákkal tolom akiknek új neveket kell megtanulniuk a bekerülés után. De arra jó hogy rád figyeljen ha szólítod.
2018. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!