Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet jagd keverék?

Lehet jagd keverék?

Figyelt kérdés

Egy keverék kiskutya még. Voltam orvosnál vele és addig azt hittem, hogy jack russel féle lehet. Ekkor mondta a doki, hogy nagyon hasonlít a jagdra.

Utána néztem, mert eddig nem hallottam ilyen fajta ebről egyáltalán. Meglepődtem, mert kívűlről fehér, fekete foltokkal és egy kis barna van az arcán. De a jagd az fekete. Viszont az állása, csontozata egyértelműen ugyan az.

Lehetséges, hogy a két fajta kutya keveréke, vagy régebbről van meg a jagdos külső?



2018. okt. 7. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Keverék, így bármi lehetséges. De sajnos mi így látatlanban semmit se tudunk mondani, azt se hogy jagdos vagy azt se hogy jack russeles. Esetleg egy berakott kép segítene, de úgy is csak találgatni lehet. :)
2018. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kép azért nem ártana. :) Lehet akár foxi keverék is, a fehér szín miatt. Alkatra a foxi és a jagd elég hasonló.
2018. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alkatra a foxi,jack russel és a jagd eléggé hasonló.


Viszont a jagd fekete cser,tied meg foltos,így kétlem,hogy jagd lenne.


De egy keveréknél bármi lehet ugye.

De egy fotó tényleg sokat jelentene :D

2018. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!