Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyus, mire készüljek?

Vemhes kutyus, mire készüljek?

Figyelt kérdés
1 hete az utcán mellém szegődött egy közepes testű kiscsaj, miven tele minden menhely, hát itt maradt, pár napja voltunk orvosnál, oltani..ilyesmi...ahol mondta a doki hogy elég nagy a poci..én azt gondoltam duci.. :D aztán UH..3,4 bent lakó. Elég fejlettek, doki saccol..max 1 hét és érkeznek..ezzazz..jól kifogtam :D a semmiből lesz 4-5 kutyám :D na a doki elmondta mire figyeljek. Tegnap és ma reggel mértem neki végbélbe hőt 37,4, ma reggel 37,2. Illetve sárgás áttetsző váladék ürülget neki. A nagy kérdésem ma este nagypapa leszek? Tapasztalatokat és lelki támaszt várok...köszönöm :D
2018. okt. 7. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
az ivartalanításra
2018. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, ezt én is tudtam.
2018. okt. 7. 16:32
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ilyenkor már késő. Egy anyakutya ösztönből tudja, mit kell tennie, te legyél ott mellette, figyeld az anyakutyát, legyen előtte víz.

Ha baj van, akkor meg állatorvos! "na a doki elmondta mire figyeljek." -> Amiket mondott, azokat tartsd be, amúgy meg ha gáz van, akkor állatorvosi ügyelet. Megadta a számát, elérhetőségét a doki? Amúgy miket mondott?


Nagypapa nem leszel,mert nem neked lesz gyereked, hanem a kutyádnak kölykei :D

2018. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok. "Ilyenkor már késő" - ezt az ivartalanításra írtam.
2018. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igen kaptam elérhetőséget. Elmondta hogy a hőmérséklete fialás előt csökken..nagyjáből 12-24 órával. Ha viszont túlzottan csökken vagy emelkedik akkor gond lehet. Elnondta mit készítsek elő amire remélhetőleg nem lesz szükség. Fertőtlenítő, cérna, tiszta törölköző.

Az a nagy gondom hogy nem merem egyedül hagyni, bent van a lakásban, nem nagyon keres helyet meg ilyesmi, fekszik a kanapén, néha szaporább a légzése, de ennyi.

2018. okt. 7. 17:19
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem, hogy a doki miért nem mondta, hogy vemhesen is lehet ivartalanítani.
2018. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mondta. Ezzel én is tisztában vagyok. Tudom..akkor miért nem!

Amúgy hogy vissza térjünk az eredeti kérdésre, az imént 36,9-t mértem. Mennyire megbízható a hőmérséklet és a fialás közötti összefüggés?

2018. okt. 7. 19:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nagyon fontos a telefon a közeledben + amiket az orvos mondott.

Nagy valószínűséggel hamarosan megszületnek a kicsik.

Komplikáció mentes ellést kívánok.

Kérlek jelezd majd, hogy mikor születtek meg, mennyi picur érkezett, és hogy minden rendben ment e.


Amúgy nagyon rendes tőled, hogy magadhoz vetted, befogadtad őket! Köszönet érte, hogy jó kezekben vannak! :)

2018. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már világ bénája. Az orvost hívd fel ha segítség kell
2018. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ma-holnap születik az alom, már kockázatos ivartalanítani. Mellesleg a kivett babakutyák életképesek, így gyakorlatilag le kellene őket altatni ahhoz, hogy ne éljenek.


A menhelyjel vedd fel a kapcsolatot, mert ez nem lesz olcsó mulatság. Egy kölyök normális felnevelése 40-60.000. És ezt szorozd meg néggyel. Ha a menhely csak a kedvezményes oltóanyagokkal és féreghajtással hozzá tudna járulni, már sokat jelentene.

2018. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!