Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házőrzőnek milyen kutyát...

Házőrzőnek milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Riasztó és kamerarendszert.
2018. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
65%

Kamera az tényleg fontos! Múltkor betörtek egy ismerősünkhöz és hiába volt kutya, azt nem fogja elmondani a betörő külsejét:D

Kutya azért plusz segítség, németjuhászt ajánlom. Erősek, örző-védő kutyák.

2018. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Házat őrizni nem kutyát ajánlok.

Egyrészt azért, mert hamarabb kiiktatják, mint a kamerarendszert,

másrészt azért, mert a "fenntartása" sokkal költségesebb, és időigényesebb.

2018. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Egy kutyát képezni kell, foglalkozni vele, és még akkor is könnyen kiiktatható.

Egy kutyát semeddig nem tart megmérgezni, leszúrni, lelőni, de a találékony betörő képes pur habot is a szájába fújni.

Házőrzésre riasztót vegyél.

2018. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha kivonuló szolgálatot is rendelsz a riasztód telepítése után, szerződést kötsz örző-védő céggel, még úgy is jóval olcsóbb a havi költsége ennek, mint akár egy palotapincsi etetése és havi egyéb költsége, a nagy testű kutyával járó kiadásokról nem is beszélve.
2018. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű.

Kutyát nem azért veszünk, hogy kirakjuk a kertbe aztán védjed a házat és ennyi.

Komoly kiképzés, és sok foglalkozás kell egy ilyen kutyának. Ráadásul, ahogyan előttem is írták, a betörő simán kiiktatja. Én is inkább egy jó riasztó és kamerarendszert ajánlok, sokkal olcsóbb is mint kutyát tartani.

2018. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Riasztó és kamera.


A kutyát megölik

2018. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Területőrzésre képzés nélkül egyedül a pásztorkutyák jók, de a kamera/riasztó a legjobb.
2018. okt. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tóth Károlyka ***** válasza:
9%
Ennyi értelmetlen embert! A kérdés:Házőrzőnek milyen kutyát ajánlotok? Nem volt a kérdésben alternatíva. A kérdező egy kutyafajtát várt válaszban. Én kuvasz .........................
2018. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Carst ***** válasza:
36%

Családi ház, vagy telephely védelemre? Van gyerek? Van másik állat?

Mindenképpen nagytestű a tekintélyt parancsoló kinézete miatt. Nekem van gyerekem és egy macskám, mellette van egy Pireneusi Hegyikutyám / Juhászkutyám is. Most 3 éves, 60kg, 70 cm magas. Nagyon jó területvédő, de gyerekszerető, és okos kutya, de sokat ugat. (néha feleslegesen) Védelemre teljesen jó fajta a juhászkutya, pásztorkutya, masztif, ha támadóban gondolkozol, hogy ne csak ijesszen, akkor roti, moszkvai őrkutya, Cane Corso. (az utóbbiakat át kell gondolni, ha van gyereked is) (persze vannak ellenpéldák is). Olvass utánuk, vérmérséklet, vehemencia, kiállás, nyugodtság, ugatás témában is, és beszélj tenyésztőkkel, kenelekkel. (nagy testű kutyát csak kenelből, tenyésztőtől vegyél, mert hajlamosak a diszpláziára)

Remélem tudtam segíteni

2018. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!