Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kakil sokat a kutya?

Mitől kakil sokat a kutya?

Figyelt kérdés

Normál mennyiséget képzeljetek el, de azt napi 3-szor produkálja. Sok tápot kipróbáltunk már, de egyik sem volt jobb. Most a Britnél vagyunk.

Középkategóriában vagyunk általában, mert az ennél jobb minőségűeket nem bírja, erős neki. (Napi 8!! Széklet)


2018. okt. 10. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hányszor adtok neki enni? Mennyi idős a kutya? Felnőtt kutyának elég 1-szer is adni, nekem két 6 hónapos kutyám van, ők reggel és este kapnak.
2018. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom hány éves mert befogadott.

De nem fiatal már. 2 részre elosztva kapja a napot adagot, reggel és este

2018. okt. 10. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kutyák akik egyszerűen nem bírják a tápokat. Próbálkozzatok a nyers etetéssel, vagy magasabb hústartalmú táppal.

Így nagyon nehéz tanácsot adni, mert nem tudom konkréten miket próbáltatok. Az összetevőket kellene elemezni, és amelyiktől kicsit jobb volt azt kiemelni miben más mint a többi és abban az irányban tovább keresgélni.

A nyers etetéssel biztos normális lenne a végtermék mennyisége. Nézzetek utána alaposan, de lehet nála érdemes lenne átállni. (Basros facebook csoportok sokat tudnak segíteni, és segéd anyagok is vannak, de a neten is szép számmal van segédanyag fent.)

2018. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a barfba majdnem belevágtunk nemrég, úgyhogy abban a témában már nagyon tájékozott vagyok.

De ezt a fajta etetést nem tudom megoldani, nincs rá kapacitásom sajnos. Úgyhogy le kellett mondanunk róla.


Amiket próbáltunk tápok közül: Josera, Happy Dog, Eukanuba, Hill's, Royal Canin, Vet-Concept, Brit premium, Brit Care, Acana, Premiere

Most ennyi jut eszembe de lehet volt még más is.

2018. okt. 10. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hum.... a lehető legszélesebb skálán mozogtatok minden téren. Van amiben van kukorica, van amiben még szója is, van magasabb és alacsonyabb hústartalmú.... :S

Még a fehérje/zsír szint is eléggé vegyes.... bár márkán belül ez típustól is függ. Melyiktől volt a legjobb a végtermék mennyisége?

2018. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Úgy emlékszem, az alacsonyabb minőségű tápoktól.

Még legelőször, mikor Darlingot kapott vagy ilyesmit, attól kakilt a legkevesebbet.

2018. okt. 10. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert a gyomra azt szokta meg. Nem tudom milyen rendszerességgel váltogatjátok a tápokat. Lehet meg kéne maradni egy félénél, és jó bő 2-3 hónapig azt adni neki, persze ha nem így csináltátok. Ha így akkor passz. Keress fel egy állatorvost akiben megbízol és beszélgess el vele a problémáról. Lehet egy kis emésztés elősegítő probiotikum kúra kellene neki.
2018. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. okt. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!