Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló baja kutyával?

Figyelt kérdés
Van egy Yorkshire terrierünk 9 éves. Egyfolytában vérzik a feneke. Már 2X vitten jó állatorvoshoz azt mondta bűzmirigy gyulladás. 1X kinyomkodta jó volt egy ideig. Mikor másodjára vittem akkor is vérzett és az orvos is furcsálta. Adott neki gyógyszert míg azt szedte semmi baja nem volt most, hogy elfogyott a gyógyszere megint elkezdett vérezni. Nem szomorú és van étvágya is. Mi lehet a probléma mert nagyon féltem.

2018. okt. 10. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el másik orvoshoz. Amelyik csak "furcsáll" egy vérzést, az nem JÓ állatorvos.
2018. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom nem túl nagy város és ő az egyetlen jó hírben álló orvos de akkor keresek a környező városokban is.
2018. okt. 10. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik orvost, ez nagyon nem normális sajnos.
2018. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Fehérvárról Újpestre vittem fel kutyát, bőrkaparék miatt, mert az előző csak gombát nézett, de baktériumot, egyebet nem. Pesten derült ki a Staphylococcus és a demodex. Ezzel nem magam fényezem, hanem azt szeretném mondani, hogy a pénztarcádnak és a kutyádnak is hosszú tavon érdemes a lehető legjobb domit felkeresni- még ha utazni is kell érte. Ez a doki, aki csak furcsáll egy visszatérő vérzést, ne haragudj, de annyira nem jó. Más szakterületen lehet hogy hasít, de itt nem.
2018. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

'Adott neki gyógyszert míg azt szedte semmi baja nem volt most, hogy elfogyott a gyógyszere megint elkezdett vérezni'

.

Mi a logikus?! Add tovább azt a gyógyszer, közben járj utána komolyabb állatdokinak a betegség forràs megtalàlàsàra.

2018. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!