Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Mitol korpasodhat a kutyam szore es mivel lehet megszuntetni a korpasodast?

Royal canint eszik. Lehet hogy attol?

okt. 12. 11:29  Privát üzenet  

A válaszok

Első körben lehet a vedlési időszaktől is.

Természetesen a bőr és a szőr állapota egészségügyi gondot is jelenthet, a kutya is elkaphat gombás bőrbetegséget ami így jelentkezik.

Ha az egészségügyi okokat kizárjuk akkor igen, okozhatja az ennivalója.

A Royal nem túl jó táp, sok benne a gabona, de első körben vedlési időszak van, lehet attól is. Vegyél neki lazacolajat és most 2-3 hónapig add neki kúra szerűen! Nagyon fontos, hogy CSAK kúra szerűen add, ne egész évben rendszeresen. 2 hónap kúra, 2 hónap szünet.... Ha nem javul menny állatorvoshoz, és válts tápot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 12. 12:19 Privát üzenet

Szia!

Enyémnél ugyanez volt.

Szintén Royalt evett, lecseréltem Eukanuba tápra, van olyan, ami kifejezetten a szőrére van jó hatással.

Illetve aloe vera fürdőt használok neki.

A lazacolajat én is nagyon jónak találom, póbáld ki mindenképp.

[link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 12. 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel tudnám megszüntetni ezt a korpásodást? Vagy mi az okozója egyáltalán?
Stressz okozhat korpàsodàst?
Hogy lehet megszuntetni a felesleges dolgokon valo ragodast?
Hogyan lehet a face-n bent ragadt,10 eve nem hasznalt profilt megszuntetni, ha se email se jelszo nincs mar hozza?
17 evesen panikbeteg lettem egyik naprol a masikra, lehetseges ez? Hogyan lehet megszuntetni?
Ez mitől lehet? Pár hónapja folyik az orrom, többszőr voltam orvosnál, mindig ugyanazt adta, kellemetlen szagot érzek az orromban ˙ (csak bal oldalt) es mikor az orromon kifujom...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!