Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hirtelen fajdult meg a...

Ha hirtelen fajdult meg a kutyám lába akkor nem valami szovodmenye a balesetnek, ugye?

Figyelt kérdés

Egy éve eltort a medencecsontja és maga alá tört az egykori hátsó lába. Megműtötték. Szépen helyrejott. Most viszont egyik pillanatról a másikra lesántult arra a lábra, ami egy éve maga alá tört (bár inkább 3 lábazik, csak ritkán terheli és fáj neki, nem nagyon akarja kinyújtani se, de pl. Vakrozni gond nelkül tud vele, délután már jobb kedve volt és többet maszkált, délelőtt csak feküdt). Tudom, hogy sok oka lehet. Fel éve volt kontroll, most lett volna esedekes arra is vinni. Akkor még minden rendben volt. Na most az érdekelne, hogy ha lassan kialakulo porckopas vagy hasonló lenne a hatterben az már látszott volna hamarabb is? És az ilyen hirtelen lesantulas az inkább ficamot, szalagszakadas, húzódást jelenthet?

Aggódok, hogy az egy évvel ezelőtti műtétből kifolyólag van valami baj.

Holnap viszem dokihoz, ma sajnos nem tudtam autó hiányában, elég messze van a rendelő de csak bennük bízok. Beszéltem a dokival, azt mondta nem fog egy nap alatt rosszabbodni. Csak aggódok nagyon.

Mit gondoltok?


2018. okt. 13. 01:14
 1/3 A kérdező kommentje:
A doki a műtét előtt nem mondta, hogy lehetnek szovodmenyek. Azt mondta csak, hogy nem biztos, hogy felepul, de sikerült felepulnie. Aludni sem tudok, azon kattogok, hogy mi van ha elkoptak ott a porcok vagy valami visszafordithatatlan dolog alakult ki. Viszont tenyleg egyik pillanatról a másikra sántult le. Előtte minden rendben volt, szaladgált, nem volt semmi gond.
2018. okt. 13. 01:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd megröntgenezi a lábát, és megmondja a doki mi a helyzet.
2018. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak meghúzódott neki, ma estére már rendbe is jött!:)
2018. okt. 14. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!