Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Amstaff 10 hónapos...

Van egy Amstaff 10 hónapos kutyánk szinte családtag. Imádjuk. Kislányom 2 napja kapott egy kis testű kutyát és észrevettem hogy azóta az Amstaff furán viselkedik . Elbújik bánatos . Nem olyan aktív mit volt. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon bánt hogy szomorú és én is nyugtalan vagyok!

2018. okt. 13. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Több ok is kiválthatja, biztosat csak egy hozzáértő ember tud mondani (kiképző)


PL eddig nem volt jól szocializálva, az új kutya megkülönböztetett figyelmet kap, kevesebb idő jut rá stb.

2018. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kapott ő elég figyelmet mindig is és ezután is fog.Nem nyugodtam elvittem állatorvoshoz és kiderült hogy kullancs csípés.Kedves előttem válaszoló ilyet ne írj hogy nem kapott elég figyelmet .Akkor ne is írj
2018. okt. 13. 11:56
 3/5 anonim válasza:

Oké hogy szereted a kutyád,ez nagyon jó dolog sőt csak ilyeneknek kéne szabad kezébe adni kutyát,de mi mégis honnan tudjuk hogy mennyit kapott ha leírnád se tudnánk biztosra mert írni mindent lehet,és sajnos vannak olyanok akik szintúgy imádják a kis” családtagjukat DE...



Pl napi 1-2 órát ha foglalkozik vele mert.. nem ér rá,dolgozik de azért kutya kell.. meg ettől szeretheti nagyon de 1-2 óra össz -visz egy kutyának kevés.

2018. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval babéziás csóri. Kapott ellátást remélem gyorsan meggyógyul! Gyors javulást kívánok neki, és tartsátok be az orvosi utasításokat!
2018. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az volt a szerencse hogy gyorsan észrevettem hogy furcsán viselkedik és az orvos is azt mondta hogy nagyon jó időben vittem.Elsírtam magam a rendelőben megöleltem a fekete ördögöt.És akár milyen nehéz is volt és akár milyen jól érezte magát én akkor is a karjaimban vittem ki mert imádjuk őt.
2018. okt. 15. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!