Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ThugLife kenelről velények?

Kaktuszkola kérdése:

ThugLife kenelről velények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fent említett ThugLife kenelről lenne olyan kérdésem, hogy milyen véleménnyel vagytok róla?

Illetve aki már vásárolt onnan francia bulldogot kb. milyen áron voltak?

Tisztában vagyok azzal, hogy egy francia bulldog nem olcsó és nem is szabad olcsón vásárolni mert az lehetséges, hogy nem egészséges.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 13. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve aki már vásárolt francia bulldogot, az ismer esetleg jó és megbízható helyet ahol lehet ilyen kutyust vásárolni?
2018. okt. 13. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kennelneves szaporító, aki facebook marketinggel dragán adja a szűretlen, beteg kölykeit...
2018. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Akkor se kellene tőle kutya, ha ő fizetne nekem...

Mocsok szaporító. Semmi több.

Keress normális, megbízható tenyésztőt, aki szűri a kutyáit, figyel a fajtát súlytó betegségekre, ismeri és tiszteli az általa tenyésztett fajtát. A Thuglife pont nem ilyen..

Kritikusan agyontenyésztett fajtát szeretnél, a franciknál különösen fontos a körültekintő választás.

2018. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Francia bulldog tartása önmagában állatkínzás ezt már Skóciában a mopszra kimondták, ha drága helyről veszed akkor csak simán sokat fogsz rá költeni ha szaporítótól akkor rengeteget.
2018. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most árulnak egy 9 hetes kölyköt 12.000 €-ért...
2019. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiss Sándor2 válasza:

Én voltam az országban több olyan tenyésztőnél akik milliós tételért adják a kutyákat! Egyedül a Thug Life kennel volt akinél nem halomban álltak a kutyák, összesen 10 felnőtt kutyát tartanak, akik luxus körülmények között élik hétköznapjaikat.


A kennel tulajdonosa Roland, segítőkész, komoly szakembernek tartom.


Vállalja, hogy az FCI-n kívül tenyészt és így számára törzskönyvezhetőek a ritka színek, kék, merle is.


Ajánlom mindenkinek aki nem ül fel az ANONIM senkik szavára.


Tisztelettel Kiss Sándor

2021. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!