Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hánykor adjak enni a kutyámnak...

Hánykor adjak enni a kutyámnak, hogy lehetőleg délután (séta közben) ürítsen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy erre nincsen szabály, és minden kutyánál más, de ha valaki délután 5-6 óra körül viszi sétálni a kutyusát, és közbe ürít akkor kérem írja le nekem ide. Golden retriverről van szó, 2 éves és max. 30 kg, szuka és kb 330-380 gr körül kap enni egy nap, ez az az adag amivel nem is fogy és nem is hízik. Nagyon köszönöm, ha válaszoltok!! :)

2018. okt. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szintén 30 kilós szuka akitánk van, hogy mennyit eszik azt nem tudom, nem mérjük, de jó súlyban van, se nem kövér se nem sovány, annyit eszik amennyire szüksége van. Reggel 9-10 után szokott reggelizni és este 10-11 körül vacsizni. Üríteni reggel és délután, vagy este felé szokott (télen kora délután sétálunk, nyáron késő este) Reggel szoktunk nagysétára menni, olyankor ürít, délután (nyáron) csak gyors pisi van, este pedig nagy séta, olyankr ismét ürít. Télen délután a nagysétánál kaksi és este lefekvés előtt gyors pisi. Na már most ő panelkutya, és porzalmas rituális nála a kakilás, nem ül le akárhol-akárhová :D
2018. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár nekem "szobacirkálóm" van, ő akkor ürít mikor először leviszem sétálni. Ha hajnalban akkor, ha csak délelőtt akkor addig nem kakil.

Enni este szkott kapni mindig.

2018. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Panelban lakunk, a kutyám akkor ürít amikor sétál. Van amikor reggel, van amikor délután/este. Nem mindegy mikor rakja le a csomagot?
2018. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azt szeretné hogy a kutyája a séta során kakiljon, ne pedig a kertben.
2018. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az a cél hogy séta közben ürítsen (és én most kizárólag a kakilásra gondolok)
2018. okt. 15. 23:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2018. okt. 16. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!