Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vagyok kényes? (Bőv. Lent)

Én vagyok kényes? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ismerősök szerint kényes vagyok és "túlféltem" a kutyám mert nem vagyok hajlandó olyanokkal együtt sétáltatni őt, akiknek a bolhás a kutyája. Hiába a spot on nem akarom ennek kitenni a kutyám, irtottam eleget bolhát mikor örökbefogadtuk őket(+amit a bolha terjeszt.) Azt nem értem más gazdit nem érdekli, hogy tiszta bolha a kutyája? Letudják annyival, hogy majd meg lesz fürdetve. Lakásban tartott kutyákról van szó

2018. okt. 14. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Uff az azért durva :/ én nem féltem a kutyámat, tablettás kullancs és bolhairtót kap így nem marad meg a bundájában semmi, a nagymama enyhén bolhás kutyáitól sem lett még bolhás. Bár megértem azért a helyzeted, nem hinném hogy kényes vagy emiatt, hisz csak magad és a kutyád óvod egy lehetséges kellemetlenségtől.
2018. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se engedném peddog spot on van a kutyán, igaz bolha allergiaja is van, minden rovarcsipés utan megjelenik az ekcémás folt szóval lehet én is kényes vagyok de nem engedném oda. A spot on meg nem 100%os, volt hogy kullancsot talaltam benne a szer mellett peddig egész évbe kapja. Meg ha már a gazda a bolhát elnézi a kutyába kitudja még milyen nyavajára mindta azt hogy ,,jóvan az úgy, hiszen kutya,,. Az enyém amúgy kinti kutyus.
2018. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy finnyás. Én se engedném oda.

Nem értem miért nem zavarja a gazdákat, ha bolhás a kutyájuk. Tiszta szégyen, hogy így él együtt egy lakásban a kutyájával (az udvaron tartottnál is felháborít, ha nem tesznek ellene).

Manapság nem nagy kunszt megoldani a bolhátlanítást, aki erre sem képes, az igénytelen.

2018. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2018. okt. 24. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!