Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt ti is láttátok, hogy...

Azt ti is láttátok, hogy Lakatos Levente író szaporításba kezdett?

Figyelt kérdés
Eddig sem bírtam nézni, hogy milyen szapis kutyákat vásárolt, de hogy még folytatja is a szaporítást?! Rémesen küllemhibásak a kutyái, ráadásul féltestvérek is talán. Az ilyen ember nem szégyelli magát? Hírességként azért lehetne több esze az embernek. Szerintem ő még nem is látott igazi shibát.

2018. okt. 15. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
... író ...
2018. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

A szaporítás mindenképpen szégyen. Annyi felesleges kutya lesz így. Tele vannak a menhelyek. A meglévő kutyákkal sem foglalkoznak sokan megfelelően. Akkor minek még pluszba sok felesleges kis állat, akinek szenvedés lesz az élete?

Nem értem, hogy miért nem büntetik meg őket, hogy megszűnjön ez.

2018. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer linkelték itt, és tényleg szaporítós "kennelből" vett kutyát...a műveit nem értékelném, nem olvastam egyet sem, de el tudom képzelni.

A facebook oldalán van fent, vagy honnan az info?

2018. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos láttam :(

A szűretlen, küllem hibás kutyákat nem kellene szaporítani.... :(

2018. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!