Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen titulussal/névvel/megsz...

Milyen titulussal/névvel/megszólítással ismer Titeket a kutyátok?

Figyelt kérdés

Pl ha azt mondják a kutyáimnak hogy Gazdi, akkor jönnek hozzám, de az Anya vagy a saját nevem hallatán csak néznek maguk elé.


Titeket hogy ismer a kutya? Gazdi? Anya/Apa? A keresztneveteken? Főnök? Vagy hogyan?



2018. okt. 15. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Doktor Prince Főni Ottokár
2018. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Én Ide vagyok, párom Oda. Komolyan. :D

Ha én mondom a két kutyának, hogy pl. vidd Oda a lasztit, vagy menj Oda, rögtön vágtatnak a páromhoz. Ha ő mondja, hogy menjetek Ide, jönnek hozzám.

Érdekes, de valahogy kialakult. :)

2018. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Gyere ide. Egyébként meg semmi titulusom nincs. Magamat soha nem nevezem meg. Mint előző írta, ha az akarom hogy máshova menjen, akkor "Menj oda" és mutatom, hova. Egyszerűen, a kutya felismeri a hangom és onnan tudja, hogy én vagyok, nem a szomszéd. Először a nevét mondom, hogy tudja, hogy hozzá beszélek, nem a másik kutyához, majd mondom, hogy mit akarok tőle.
2018. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én megtanítottam neki a párom nevét. Amikor sétáltattam, és meg volt beszélve a párommal, hogy találkozunk a parkban, mindig mondtam a kutyámnak, hogy "ott a Xy". Pár alkalom után megtanulta, és amikor ezt mondom neki, mindig össze-vissza néz, és keresi, amikor pedig észreveszi, akkor húzni kezd, meg ugrálni. Amikor itthon vagyunk, és akkor mondom neki, hogy ott a Xy, akkor értetlenül néz rám, körülnéz, de nem érti, hogy mit akarok tőle, miközben Xy ott áll mellette. Valószínűleg ahhoz sikerült társítania, hogy mindjárt megérkezik valaki, akit ismer.
2018. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Tudja a keresztnevem. Ha a családtagok mondják, felkel és elkezd keresni.
2018. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Tudja a becenevem.


em igazán az én kutyám, nagyszüleimnél él (~650 km-re) de én vagyok a "kedvence" :)


Amikor nagymamám mondja neki, hogy "jön XY!" akkor elkezd nyüszögni, sírni, ugrálni, és strázsál a kapunál.


Még a "gazdád" szót is ismeri ("Hol a gazdád?")

2018. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Férjemet keresztneve alapján, én gazdi vagyok, vagy ha a szomszéd jön és nem szól a csengő, akkor szólj anyádnak. :D Két három embert még a baráti társaságból szintén keresztnevük alapján. :D
2018. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!