Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatnék kutyát lakásba?

Tarthatnék kutyát lakásba?

Figyelt kérdés

9. Emelet en lakom

De engem inkább az érdekelne hogy amíg nem vagyok itthon addíg kibirná e a kutya?

És hogy jó lenne e ha a napom előtt olyan 6 orakor levinném sétálni aztán visszavinném és olyan négykor pedig megint levinném.

Én még csak 8. Ba járok és 4 ig vagyok bent általában

Én egy kistestű kutyust szeretnék.



2018. okt. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
10 óra egyedül? Nem a legjobb ötlet. Főleg nem akkor, ha kölyök kutyát akarsz. Más nem tudná levinni 6-16 óra között?
2018. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleiddel közös döntés és ők (a te segítségeddel) el tudnak látni egy kutyát, felelősséget vállalni érte és helyesen tartani, jó lenne de 6-tól 16-ig... necces. Eddig kéne kibírnia ürítés nélkül (nem a társaság hiánya az akadály) 10 órt nehéz lenne, főleg ha kistestű, így esélyes hogy soha nem lenne szobatiszta, mivel egyszerűen nem bírná tovább tartani. Egy lakásban élő kutyának napi minimum 3, de inkább 4 séta szükségeltetik.


A szüleid esetleg nem tudnák 8-9 fele levinni?

2018. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak anyukám van és szerintem nem nagyon tufnánk megoldani hogy levigyuk 8 9 kozott...😔

Akkor ugye ez is esélytelen mint az aranyhal cica....

2018. okt. 21. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el. Cicát nyulat, tengerimalacot, hörcsögöt, degut, csincsillát, vadászgörényt még mindig tarthatsz 😉 csak olvass utánuk alaposan.


A nőstény házimacskák jellemzően lustábbak. Nekem kandúrom van, napi 3x20 percet játszok vele aktívan és tökéletesen elvan :)

2018. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!