Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetne egy kutyám?

Lehetne egy kutyám?

Figyelt kérdés
Tudnántok írni jó példákat arra hogy miért vegyen nekem anyum egy kiskutyát?

2018. okt. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicc?

A kérdésed kiírása a legjobb példa rá hogy miért nem vesz neked valószínűleg anyukád egy kutyát.

2018. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztában van a képességeiddel (vagy inkább azok hiányával) - míg te nem
2018. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%

Felnőtt ember vagy olyan munkabeosztással ami mellett van idő kutyazni, megfelelő anyagiháttérrel rendelkezel, van tapasztalatod a kutyákkal vagy iskola ahova kezdőként eljárhatsz és anyukád tudja hogy szeretnél egy kutyát. Tehát karácsonyra meglep egy 8hetes vagy anál idősebb kutyulival meg egy csomagtáppal így kezdésnek. Ezt jó példának, helyzetnek tartanám.

Ha gyerek vagy és jól tanulsz azzal az a baj hogy később a tanulmányaid vagy az élet elsodorhat a kutyus mellől aki anyudra maradna és gondolom ha anyád kutyázni akarna lenne kutyátok.

Nálunk nekem (felnőtt) van kutyám és ha a gyerek azt mondja hogy az övé nem szidom megérte, persze kétszer eldobta neki a labdát, megsimogatta és ezért azt mondja az övé amivel semmi baj mivel miutana a gyerek megunta én elviszem sétálni és megetetem. A gyereket pedig már egyáltalán nem érdekli a kutya mer mással játszik. De a kutyát nem is neki vettem tehát nem is érzem tehernek, a gyereket sem felelőtlennek mer nem foglalkozik vele.

2018. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!