Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehetek valamit ezért a kutyáért?

Tehetek valamit ezért a kutyáért?

Figyelt kérdés

A Facebookon egy gyepi oldalán hirdettek egy gyönyörű bull típusú kutyát, és valaki kommentben rögtön jelezte, hogy "kéne neki a másik mellé". Már jeleztem a szervezetnek hogy ne adják neki, remélem nem fogják. Lecsekkoltam a facebookos képeit az illetőnek, kiszúrtam hogy a kutya láncon van, és egy hordó a háza csak.

Be lehet jelenteni valahol, nem megfelelő állattartás miatt?


2018. okt. 22. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést ismeretlen tettes ellen, de nem tudom mennyire jó dolog mások dolgaiba avatkozni. Mondjuk az állatnak se jó, ha szenved.
2018. okt. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem biztos hogy szenved. Attól még hogy láncon van, lehet többet mozog mint a te kutyád. Ismerősömnek is láncon vannak, rengeteget mozognak
2018. okt. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentheted csak foglalkozni nem fongak vele
2018. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Egyhordóból tökéletes házat lehet csinálni, attól, hogy tanyasi kreatív megoldásnak tűnik, még lehet jól benne a kutya.

Lánc meg nem tudhatod, hogy mennyit van. Lehet, hogy csak addig van, amíg a gazdák dolgoznak, mert utánuk akar szökni(volt már ilyen eset), vagy csak a képek erejéig, de az is lehet, hogy tartósan, viszont mellette mindennap kétszer megfuttatja és játszik vele 2 órát.

Persze az is lehet, hogy igazad van, ezesetben, ha kételyeid vannak, akkor küld el a képet az állatvédősnek, akiknél az a másik kutya van és ha ők is úgy ítélik meg, akkor nyilván nem fogják nekik odaadni.

2018. okt. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

Lánc + hordóház? Ebben mi az állatkínzás? Mit kell ezen bejelenteni?


Foglalkozz inkább azokkal akik agyonszaporítják a kutyájukat meg az egész életét a kertben élnek. Vagy valóban kínozzák.

2018. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Aki kételkedik:

Üres hordó

A fű teljesen kikopott kör alakban, ami amiatt van hogy 0-24ben ott a kutya

Rövidszőrű kutyát amúgy sem tartunk kint


És amúgy arról a kisebbségről beszélünk. Itt nincs mit félreérteni.

2018. okt. 22. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Láttad is hogy 0-24ben rajta van a kutyán?


Mint mondtam foglalkozz a saját dolgoddal. Jelentsd be de kifognak röhögni. Jogosan

2018. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A menhelyek nem idiótákkal vannak tele, egy egysoros komment miatt nem fog senki kutyát kapni. Egy bemutatkozó levél vagy telefonhívás a minimum mindenhol és ott vagy a személyes találkozó során sor fog esni arra a kérdésre is h hol lesz elhelyezve a kutyus.
2018. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Úristen!! 😱😱 láncon és még háza is van!! Mi ez ha nem állatkínzás??


Viccet félretéve:

Mivel nem ismered, nem tudod hogy valóban rossz helyen vannak a kutyák. Attól hogy láncon van nem biztos hogy rosszul is tartják. A hordó házra nem tudok mit mondani. Nagyon nagy probléma...

2018. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

72es befejezhetnéd már.

Nem a te véleményedet akarjuk hallani 100szor.

2018. okt. 22. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!