Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy a kutyánk...

Honnan tudom, hogy a kutyánk prédaként tekint a macskámra?

Figyelt kérdés
Most fogadtam be, a macska nem volt ellenséges, igazi mintacica volt, de a kissé elkényeztetett jack russelünk reakciója nem tetszik: hangos hiszti, nagyon felpörgött, utána az ajtón is nagyon be akart jönni. Morgást nem igazán hallottam, illetve csak olyan hiszti közbeni mordulatokat. A száját is nyalogatja, remélem csak az izgatottság miatt. Merjem szájkosárral odaengedni, vagy egyelőre nagyon rossz ötlet? Ti mit tennétek? Nyilván pár hétig nem lesznek összeengedve, főleg nem felügyelet nélkül.
2018. okt. 23. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a cica elkezd futni , a kutya meg átvált vadász üzemmódba( se kép se hang, ha szólsz neki)

a enyém terrier keverék lehet , talán foxi, mindent megfog ami mozog, a cicával együtt nőttek fel, már egész baráti a viszonyuk, még a kutya kajájából is ehet, de amint elkezd futni a macsek, a kutya átkapcsol és nehéz kizökkenteni belőle

2018. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig annyit tudok, hogy nem morog, kaffog, csak nagyon hisztizik, érdekli a macska, de bizonytalan, nem tudja hova tenni :) talán volt már rosszabb kezdet :) de nem bízom a kutyában, nem is adok esélyt támadásra
2018. okt. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!