Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem a szüleimet rá...

Hogyan vegyem a szüleimet rá hogy legyen kutyánk?

Figyelt kérdés
Már van egy 3 éves tacskónk és szeretnék még egy kutyát! Ezzel az a baj h a szüleim sehogy sem engedik meg h legyen még egy! Pedig én viselem a tacsinak is a gondját! Én etetem,itatom,játszom vele,sétáltatom! Nem tudom hogy miért nem engedik meg hogy még egy kutyám legyen! Pedig nagy kertünk van ahol futkározhatna kedvére! Golden Retrievert, vagy német juhászt szeretnék! Pénz is bőven lenne rá! VÁROM AZ ÖTLETEKET HOGY MIT CSINÁLJAK AZ ÉRDEKÉBEN H LEGYEN MÉG 1 KUTYÁM!
2010. jún. 24. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
3 kutyánál többet nem tarthatsz, szabálytalan. És mellesleg egy családnak 3 kutya bőven elég, sőt szerintem sok is.
2010. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez nem igaz! Pont ma tett fel valaki egy hasonló kérédst! Beszéljétek meg egymással! Miért nem elég 1 kutya? Valaki évekig könyörög egyet sem kap! Inkább menj játsszál a tacsiddal. Nem kell mellé még egy kutya.
2010. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
épp most játszottam vele egyet!:)
2010. jún. 24. 16:43
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Én se engednék még egy kutyát. Legyen elég az az egy.
2010. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Első! A szövegértést még gyakorolni kell.:D
2010. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél magadnak egy nagy kertes házat. Akkor akár három kutyád is lehet. Amikor meghívod vendégségbe szüleidet, nem valószinü, hogy egy szavuk is lenne kutyáid ellen.
2010. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Miért kell neked még egy kutya? Nem elég 1? Vagy a tacsid meguntad? Már nem olyan trendi és divatos mint egy golden?
2010. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék még egy kutyát mert úgy tudom hogy a golden okos, és hűséges kutya! Egyáltalán nem azért mert meguntam volna...
2010. jún. 24. 16:54
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és az átlagom eddig 4,8 fölött volt minden évben ....De azért kösz h kioktatsz szövegértésböl!
2010. jún. 24. 16:56
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

első vagyok: Bocsi hülye vagyok, már türelmem sincs rendesen végig olvasni ezeket a gyerekes kérdéseket.

sorry

2010. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!