Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti visztek magatokkal a...

Ti visztek magatokkal a sétáltatásnál?

Figyelt kérdés
Van egy rottweilerem,akit sétáltatok általában naponta,de van amikor kétnaponta.Most magasabb a tétje,vagyis azt akarom,hogy nagyobb távra akarom vinni sétáltatni.Vigyek neki magammal vizet,és ételt vagy nem?Ti,hogy szoktátok?

2018. okt. 24. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
A nagyobb táv, mit takar? Egész napos hegymenetes túra vagy mi?
2018. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Ételt minek? Gondolom nem több napos sétára mész. Max valami jutalomfalatot, az jól jöhet néha, de nem muszáj azt sem.


Vizet én akkor szoktam, ha nagyon messzire megyünk, ilyen egész napos túrákra. Egy 2-3 órás sétára, ebben a hűvösebb időben már nem létszükséglet, de vihetsz. Felveszel egy kis hátizsákot, abban nem foglal sok helyet egy 0,5 l víz, meg valami kistálka.

2018. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem nagy városban élek.(elég kicsi város)És,hogy a város másik végébe ami 3km.Vagy a város legszélére.Így értettem,vagy a szomszédos faluba.Persze pihenőkkel,vagyis pihentetném útközben.
2018. okt. 24. 19:17
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Nem többnaposra. :D És úgy értettem az "ételt",hogy jutifali
2018. okt. 24. 19:18
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
3km-et pihenők nélkül is bírnia kellene, sztem nagyjából bármilyen kutyának. Én a vizslát, akit sokáig nagyon ritkán sétáltattak, be volt zárva, simán elvittem Budán 4-5km-es sétára hegyre fel és le. A Margitszigeten is sokat mentünk, az is több volt, mint 3km. Ő rossz kondiban volt, de élvezte. Vizet vittem csak, de csak azért mert meleg volt még estefelé is.
2018. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De az a 3km az olyan,hogy fel-le-fel-el...Rossz az út ott-ha pl.kerékpárral,megyek akkor is szenvedek,hogy fel-le-fel-le...De a kutyám elég jó kondiba,van meg én is.
2018. okt. 24. 19:24
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Én vittem vizet az enyémnek. Kaját, jutifalit nem.
2018. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rotim van, egy kacsa elbújhat mellette annyit iszik egy nagyobb séta közben, főleg ezekben a 20 fokokban :) Szerencsére ahova mi járunk ott vannak kutak, patakok, ahonnan lefetyelhet, így én nem szoktam vinni. De ha más helyre megyünk ilyen jó időben mindig viszek egy kis tálat és vizet magammal, amivel megkínálom útközben. Szóval, vigyél!! És jutifalat is lehet nálad, hátha útközben ösztönözni kell! :)
2018. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
71%
Én mindig viszek magammal egy kis tálkát meg 500 ml vizet, hogy tudjon inni. Ételt szerintem nem kell, de jó ha van nálad valami jutalomfalat, mert ha megéhezik az én kutyám néha leül és nem mozdul.
2018. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
59%
Víz és juti jó ha van.
2018. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!