Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot vegyek 1,5...

Milyen kutyatápot vegyek 1,5 éves golden retrieveremnek?

Figyelt kérdés
Eddig Brit Premium Large-ot kapott, de valamiért megutálta, és alig akarja megenni. Pedig szerintem ez egy nagyon jó táp, rendes volt a széklet, sok hús volt benne és még olcsó is. Kb 600-700 ft-ért milyen hasonló tápot tudnátok ajánlani, ami bevált?

2018. okt. 24. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Profine-t, hasonló a brit premiumhoz.

Beltartalmilag rendben van, és itt tudsz még nézelődni [link]

Esetleg Josera még jó lehet.

2018. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:
67%
Az etetési szokásodon kell változtatni ha a kutya nem eszi meg a tápot, goldennek a Joserát nem ajánlom mert csirkés és valószínűleg allergiás rá.
2018. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fajtatápjai pl. a Royal Caninnak van meg az Eukanubának van, de drágább kategória és nem biztos, hogy nem parasztvakítás. Az Eukanuba, Acana, Orijen, Taste of the wild, Hills jó minőségűek, de drágább kategória (1200/kilótól felfelé).


Hasonló árkategória:

- Happy Dog NaturCroq Adult Lamm & Reis 15kg Ár: 8 995 Ft (600 Ft / kg)

- Happy Dog NaturCroq Adult Active 15 kg 15 kg Ár: 9 499 Ft (633 Ft / kg)

- Bosch Adult Maxi 15 kg

Ár: 11 090 Ft (739 Ft / kg)

- Josera Lamb & Rice 15 kg

Ár: 12 999 Ft (867 Ft / kg)

2018. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriábam nekem a Fitmin is egy szimpatikus márka.

Ha csirkementesre váltanál, ahogy javasolták, én a Markus Mühlet és a Lukullust dobnám még be az ötletládába 1000 ft / kilós áron. :)

2018. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!