Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül KB. : -Leonberg...

Mennyibe kerül KB. : -Leonbergi, -Berni pásztor, -Szamojéd?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ. Kérdezd a tenyésztőt. (általánosságban mindhárom 250 ezertől kezdődik)
2018. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Bár mondjuk fura hogy pont a szamojéd érdekel a berni és a leo mellett. utóbbi kettő nagyon hasonlít, míg a szamojéd nagyon különbözik mind személyiségben, mind tartásában
2018. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Berni pásztor szerintem 150-200 ezer ft környékén biztos lehet venni tenyésztőtől.


Leonbergi inkább 200 felett


Szamojéd az 250-300 ezer ft környéke.



Ár függ a párosítástól,tenyésztőtől,illetve ha csak hobbira kell akkor szokták vmivel olcsóbban adni őket,ivartalanítási kötelezettséggel.

2018. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja kérdeztem tenyésztőt kiállításon. a berni 300 felett van
2018. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leonbergit tudom csak, 350-400 alatt nem igen van. Ami ennél olcsóbb az vagy kezdő tenyészet, vagy - és sajnos ez a gyakoribb - szaporító.

Ennél a fajtánál a szapi talán még veszélyesebb, mert előszeretettel árulnak kau mixeket leónak címkézve, csak épp a kèt fajta wessene merőben különböző. Viszont igaz a mondás: "Akinek egyszer volt leonbergije, az többé nem vágyik más fajtára."

2018. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!