Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 30 kg-os kutyám megevett egy...

30 kg-os kutyám megevett egy téli zoknit, mennyi idő alatt ürülhet ki a szervezetéből?

Figyelt kérdés
Tegnap történt du. 4-8 között, nem voltunk itthon és este vettem észre. Állatorvossal beszéltem, azt mondta nincs más teendő mint figyelni. Idegességemben elfelejtettem megkérdezni mennyi idő alatt halad át rajta, az asszisztense szerint 1-2 nap de nem volt számomra túl meggyőző. Aggódom érte nagyon. Amúgy azóta már kétszer evett, széklete van, nincs hányingere és játszana, jó kedve van.
2018. okt. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az en gsd-m kb ot honapos volt amikor belakmarozott egy szivacsos ulogarniturat, harom napig szivacsdarabokat kakilt, aztan semmi baja nem volt. Ha figyeled nem lesz baj, mondjuk nyilvan nem szerencses dolog ilyeneket ennie.
2018. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig lehet akár 3-4 nap is. Ne görcsölj!

Ha öklendezne, rosszul érezné magát, csak akkor kell a doki.

2018. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!