Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya pitbull elfogadja maga...

Anya pitbull elfogadja maga mellett egyik lányát?

Figyelt kérdés
Nemrég születtek törzskönyves, fajtiszta pitbull szülők párosításábol kiskutyáink. Ebből az szeretnénk megtartani egy szukát. Csak az anyjuk van nálunk, az apjuk egy ismerős kutyája. Nem fogja megtámadni az anya a gyerekét. Azt hallottam róluk hogy azonos neműeket nem célszerű egy helyen tartani.
2018. okt. 29. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Nevelés kérdése.

Amúgy nem tanácsos hozzáértés nélkül továbbra is szaporítani, legalább a jövőre nézve... :/

2018. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Onnantól kezdve, hogy "fajtiszta pitbull szülők" kölykei, szerintem mindegy is, hogy mit írunk itt... :(
2018. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon megkeresel egy pites csoportot, és felteszed a kérdésedet.
2018. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Azt sem tudod mi a különbség a fajtiszta és a fajtAtiszta között, de szaporítasz. Gratulálok!

Egy jól nevelt kutyánál meg nem is lenne kérdés, hogy megtámadja-e a saját kölykét, mert amelyik kutyával tisztességesen foglalkoztak és NEVELTÉK, SZOCIALIZÁLTÁK annál fel sem merül, hogy megtámadja a kölykét.

Csak egy példa:

Ismerősöm 2 szuka kau mellé haláli nyugalommal hozott egy 3.-at, mert az ő kutyái meg voltak nevelve. És nekem elhiheted, hogy a kauk jóval nehezebb fajták, mint a pitek.


Mellesleg ez az azonos nemű kutyát nem tartunk egymás mellett, egy akkora kamu, hogy szinte megszólal. A sok hülye meg elhiszi.

2 ivaros kanom volt együtt, minden probléma nélkül. Oktatónknak szintén 2 ivaros kanja van együtt, szomszédban 2 ivaros szuka van együtt és még sorolhatnám.

Neked is kellett kutyát szaporítanod, tartanod 0 hozzáértéssel. Szuper!

2018. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Már ott bukik a sztori hogy ekkora hozzáértéssel tenyésztő kutyát sem adott volna. Inkább add el az anyát is és menj el dolgozni szaporítás helyett.
2018. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha valóban tiszta vérű pit, akkor ne kísértsd az ördögöt. Ezek a kutyák nem bírják más kutyák társaságát. Nem szociális fajták. Ezt nem szabad félvállról venni


Ha fajtajellegű keverék megpróbálkozhatsz de nem biztos hogy menni fog.


Bár a kérdésből ítélve inkább felejtsd el a pit bullok tartását. Az ivartalanítást és a plüsskutyát fontolgasd inkább.


Volt már pit bullom, tudom mit mondok. Ma is komolyan működik a harcoltatás, nehogy azt higyjétek, hogy attól hogy illegális, nem csinálják. A szelektálás sok helyen még mindig így megy.

2018. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4. Köszönöm a figyelmeztetést hogy ELÍRTAM. De azért neked egyből szidkozódni kell, hatalmas iq harcos barátom.

Többiek: nagyon jó hogy ilyen sok profi tenyésztő vagy szakamber vagy nem tudom minek tartjátok magatokat hogy osztjátok az észt.... Na, hogy mindenki tisztában legyen a sztorival elmesélem, nem kéne egyből itt szidkozódni a sok iq harcos emberkének. Az egész úgy kezdődött hogy vettem egy kölyök pit bullterier kutyát, törzskönyvel, hozzáértő tenyésztő szakembertől. Ez már jó pár éve történt azóta felnőtt lett. A szomszédságba költözött egy család szintén pitbull terrier kutyussal. Egyik napon történt hogy kiszökött a kutyánk, a laza talajt kihasználva kiásott a kerítés alatt...(a probléma orvosolva lett mielőtt valaki ebbe is belepofázna) Így történt a nem várt terhesség. Igen, nem volt még kutyám aki lefialt volna itt nekem. Igen kezdő vagyok, próbálok mégjobban tájékozódni. Lehet ivartalanítva lesz, de megfordult a fejembe hogy tenyésztésbe kezdek. Ezért próbálok tájékozódni.(ez még csak terv csupán felkeltette ez a dolog az érdeklődésem) Van munkám, nem megélhetésből csinálnám csupán hobbiból. Most hogy tudja a sztorit a sok ítélkező, hülyeséget irkáló ember mostmár lehet írni. Szóval GRATULÁLOK én is a sok okostojásnak.

2018. okt. 29. 23:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Mostmár értelmes válaszokat várnék a kérdésre.... Tudom, tapasztaltam hogy nem bír más kutyákat, de saját kölykét csak eltűri, gondoltam valaki csinált már ilyet és megmondja hogy próbálkozzak vagy ne...
2018. okt. 29. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

A kutya a saját kölykét maximum addig tekinti kölykének, míg az ivarérett nem lesz. Utána nem tudja, hogy az az ő kölyke, ugyanolyan, mint bármely más kutya. Ha ellenkező neműek, akkor még párzanak is.

Tehát ebből a szempontból lényegtelen, hogy a kölyke vagy sem.

Milyen törzskönyve van amúgy? Melyik szervezet törzskönyvezte? Csak kíváncsiságból.

2018. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ADBA törzskönyves. Egyébként egy ismerősöm intézte a kutyust külföldről.
2018. okt. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!