Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám igen rossz álapotban...

A kutyám igen rossz álapotban van nyüzsögnek a legyek körülötte főleg a fülén elég öreg már szegény 4 napja már csak fekszik szüleim ez ügyben nem tesznek semmit mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok segíteni rajta olvastam egy csomó dolgot a neten de a szüleim nem vesznek semmi gyógyszert a kutyának, egész életét egy koszos udvarban élte le száraztápon meg maradék romlott kaján és egy rohadt pár ezer forintos gyógyszert se kap szegény a fájdalom csillapítására.Még a sz*ros altatásra se viszik el nem tudom miért szerintem nem akarják hogy kiderüljőn hogy egyszer se volt oltva nem tudom. De gondolkodtam és kész vagyok bármien állatvédőket kihívni csak nem tudom ilyen esetbe mi következik tanácstalan vagyok kit kell értesítenem nem érdekel emiatt mi lessz a szüleimmel!

2018. okt. 30. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudod bevinni állatorvoshoz/állatkótházba akkor hívd az állatmentőket.
2018. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megjegyezném olyasmi *ll*tkinzás nem volt!!! Úgy értettem azt a kulcsszavat hogy az egész élete egy udvaron volt én ezt gondolom kinzásnak de lehet hogy még ez kevés ahhoz hogy így hívjuk! Egyébként szeretjük az álatokat csak a szüleim a kommunista korszak kedvelői amikor még természetes volt hogy a kutya kutyasorsú kint a helye láncon meg ilyesmi.
2018. okt. 30. 22:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet!
2018. okt. 30. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát, október utolsó napjaiban 20-23 fok volt, és igen, voltak legyek úgyhogy el tudom képzelni hogy nyüzsögnek szerencsétlen körül.


Mindenképpen hívj valamilyen állatvédő szervezetet, vagy hívj ki egy állatorvost te, aki megvizsgálja és ha szükséges gyógyszert ír vagy elaltatja szerencsétlent (ebben a helyzetben sajnos még az is megváltás lehet), csak van neked is pár ezer forint zsebpénzed, ha már a szüleid nem szánnak rá költeni.

2018. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha a saját apádra kihívod az állatvédőket, biztosan nem teszed zsebre, amit tőlük kapsz.
2018. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

“Alexa010

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 23:57

Az üzenet témája: Te FOGYATÉKOS

Az üzenet szövege: Te fogyatékos mi a francér kamuznám azt hogy legyek vannak a kutyám fülén. Takarodjál okoskodni a papádnak meg a mamádnak te tudatlan szar! Azt hogy ebbe a honapba nem szabadna hogy legyenek legyek vagy bármi más az lehet hogy elméletileg ugy van de gyakorlatilag háát?? Kapcsold ki a géped aztán menny ki a szabadba h*lye gyerek!“


Köszi a privátot 😂😂😂

2018. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

1. szólhatsz állatvédő szervezetnek, hogy vegyék át a kutyát, de ehhez a szüleidnek le kell mondania róla

2. A helyi önkormányzaton, a jegyzőnél tudod bejelenteni. személyesen vagy emailben.

2018. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!