Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
8 éves keverék kiskutya kölykök kora óta én nevelem kB 1 hónapja kezdte el furcsa viselkedését, áll a szobába lehúzott farokkal és nem mozdul. Oda megyek simizem játszok vele addig minden oké utána megint ezt csinálja. Séta közbe szintén amikor elvégzi a dolgát utána lelapul és húz haza. Miért csinálja ezt?
2018. okt. 31. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem faj valamije.
2018. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kutyák ilyesfajta megváltozásánál valamilyen sérülés/betegség játszik közre. Érdemes lenne elvinned állatorvoshoz, csináltatni labort neki, valószínű lesz eltérés, de az orvos majd megvizsgálja:)
2018. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát erre nem gondoltam mert amíg játszik olyan vidám mit rég egy próbát megér hátha a doki meg inda. Köszönöm a választ.
2018. okt. 31. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!