Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ausztrál juhászkutya való...

Az ausztrál juhászkutya való kezdő kutyásnak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha tudja, hogy ennek a kutyának első a sport, napi több óra
2018. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mit nyújtanál eki? Mennyi sport, foglalkozás, séta? Kertben tartanád? Stb
2018. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nem
2018. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, igazából, hogy pl egy Dobermann, roti nem ajánlott. Vagy egy káj..


Kinti -benti kutya lenne. Sok utazás. Kocsival, repülővel. Sok séta, főként este. Napközben pedig ide-oda menés. Nem igazán hagynám otthon. Minden hova vinném.

Mennyire jó védő kutya?

2018. okt. 31. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján belevághatsz, de az Auszi nem alkalmas "védő" kutyának. Ugyan idegenekkel szemben bizalmatlanan, de nem agresszív és nincs ilyen irányú ösztön benne.

Az Auszi szeret futni, és szereti a mozgással egybekötött agymunkát. Agilityzni ideális, vagy Dogdencing is nagyon fekszik neki.

2018. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Repülő utakra mentek,szerintem a kutyát hagyd vkire,vagy panzióban kevés kutya bírja a repülést. Mivel a csomagtérben kell utazniuk ahol nagy a hangzavar,hideg van. Nagyon megviselheti őket.


Amúgy a többi amiket leírtál az jó :)

De őrizni nem fog.

2018. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ajánlom.

Hidd el, nekem is az van, de eléggé nehéz vele az élet. Az utat bírja, mindegy, hogy kocsi vagy vonat, szerintem a repülőt is bírná, csak nem bír egy helyben maradni xD

Amúgy különben egy csoda kutya, jó vele kirándulni és könnyen tanul. :)

2018. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!