Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek illik az egon név...

Szerintetek illik az egon név egy kis fekete-fehér havanesenek? Vettünk egy havaneset és gondolkozom hogy mi legyen a neve (kisfiú) és megtaláltam az egon nevet nekem nagyon tetszik😳

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Igen.
2018. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint két dolog jut eszembe erről a névről, az egyik a másorvezető Rónai Egon, a másik pedig az "Aegon, a biztonság kamatozik" című reklám, én nem hívnék így állatot. De ha neked teszik akkor hajrá! Neked majd a cuki kiskutya fog eszedbe jutni róla:)
2018. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a kettesnek. :D
2018. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Aegon Targaryen jut eszembe róla, szóval simán hívnám így, bár egy "szőkés-ezüstös" kutyához jobban illene. :D
2018. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Mi a törzskönyves neve?
2018. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy? Úgysem a törzskönyves név alapján adnak hívónevet.
2018. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem illik majd hozzá, szuper név.
2018. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
6-os, de, sokan az alapján adtak, és az ötös nyilván ezt akarta, azért kérdezte. De lehet, hogy két legyet ütünk egy csapásra, ha azt mondja, hogy nincsen.
2018. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!