Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj, hogy nem foglalkozo...

Miért baj, hogy nem foglalkozom a kutyával?

Figyelt kérdés
Barátnőm szeretett volna kutyát,sokáig ellene voltam,majd mégis bele mentem,hogy legyen egy "kutyánk",vagyis kutyája azzal a feltétellel,hogy engem nem zavar,és nem foglalkozom vele egyáltalán.(se sétáltatás,se etetés,se itatás) Én nem szeretem a kutyákat,de megengedtem,hogy legyen egy kutya az otthonomban ha a barátnőm vállalja érte a felelősséget.Tudom,hogy apróság,de elvárja,hogy én is etessem,néha sétáltassam.Én ki nem állom a kutyákat,de a páromért belementem,hogy legyen egy az otthonomban.Elmagyaráztam neki,de felfogni nem bírja,hogy én semmilyen formában nem akarok részt venni a kutyázásban.Valaki hasonló helyzetben? Ha igen,hogy mászott ki?A kutyát küldjem a háztól?

2018. nov. 1. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
ülj le vele beszélni hogy figyi erről volt szó, lehet kutya de te fogsz vele foglalkozni, te akartad annyira, akkor törődj vele. ha értelmes felnőtt akkor észbe kap. ha meg nem, akkor tüntesd el onnan a kutyát. szerintem alapból meg se kellett volna engedni, én meg pl alapból nem is kérnék olyan állatot amiről tudnám hogy a párom rühellni fog. meg nem is 'engednék' olyat otthonra. a kutya az ilyen, én is ki nem állhatom őket és szerintem nagyon nem való a lakásba.
2018. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Inkább a barátnődet, kutyástól. Én imádom a kutyákat, de soha nem erőltetném a kutyám olyanra aki nem szereti őket, senkinek sem kötelessége szeretni a kutyákat. Szerintem mér elvből így tervezte, azt hitte hogy majd megszereted ha ott lesz és nem az ő nyakába zúdul mindent. Szerintem menekülj mielőtt egy gyerekkel is így jársz.
2018. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,eddig bem vettem észre,hogy "kutya bolond" lenne. Bár vannak jelek.... :)
2018. nov. 1. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

A baj inkább az, hogy nem tudod elmagyarázni a társadnak, amiről állítólag előre megállapodtatok.

Ha ennyire nem megy a kommunikáció, te jobbra el, barátnőd a kutyájával balra el! Ilyen egyszerű!

2018. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki hogy attól hogy ő neki ez a ,,hobbija,, vagy minek is nevezem attól te még nem akarod. Nekem is van kutyám a párom néha megsimogatja és nála ezzel ki is fújt a dolog, apám szintén ilyen. Etetni akkor ette meg a párom mikor pl az ágyat nyomtam és fel kelni nem bírtam. Apám is csak akkor ad neki vizet ha látja hogy üres az edénye vagy koszos lett a víz és tudja hogy estig dolgozok. Gondolom te is sétáltatnád, etetnéd, itatnád ha indokolt lenne pl ha beteg vagy el kellett utazni a barátnődnek. Ha valaki nem akar kutyázni nem kell ráerőltetni főleg ha ezzel nem bántod a kutyát. Mer ha 3 napig étlen szomjan hagynád szegényt akkor jogos lenne hogy piszkál.
2018. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze,hogy ha indokolt lenne kapna tőllem is enni-inni,ha nincs más otthon séta is szóba jöhet.Viszont ez tisztázva lett,higy semmi közöm a kutyához,ezt Ő nem képes felfogni.Jön ilyen szöveggel: " hogy nem lehet szeretni egy ilyen aranyos lényt?"....Páromat nagyin szeretem és nem akarunk szakítani,szerintem az lesz,higy a kutya megy a háztól,mert az,hogy itt van vitát generál köztünk.Ha valaki szeretne egy máltai selyem kutyát,Debrecen környékén írhat bátran :) ingyen,bérmentve!
2018. nov. 2. 07:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeresd meg a kutyát, ilyen egyszerű :D
2018. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na nálam ismerkedésnél kizáró ok ha vki nem szereti a kutyákat, sosem menne az együtt élés.


Ha ennyire utálod őket,kár volt megengedni is.


Mondjuk nem tudom mennyiből tart neked is vizet tölteni a tálba ami pár másodpercet vesz igénybe, vagy tápot rakni a táljába ha kaja idő van.


Szerintem szakítsatok,mert hosszú távon ez nem fog működni, ha csak nem szereted meg a kutyát.

2018. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kutyát küldöd a háztól tuti szakítás lesz vége :D hajráá
2018. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megjelentek a kutyaőrültek is :) remek,innentől sztem.reagálni bem fogok mert a kuzyab**ikkal nem érdemes vitázni,de mindenkimásnak köszönöm.Szakítás egy kutya miatt? Meg megszeretni? Édes Istenem! Meg az hiányzik h tobbet ér egy kutya az embernel,meg h legalabb olyan fontos mint egy ember,netalán majd kisgyerekhez hsaonlítják,meg szívtelen,lélektelen,szeretetre keptelennek leszek lehordva a kutyamaniasok alltal :) ezek h keveredtek ide?
2018. nov. 2. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!