Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden esetben jó az ivartalan...

Minden esetben jó az ivartalanítás? Ismerős kutyája azóta kiszámíthatatlan mogorva kutya lett. Eltelt vagy fél év a műtét óta.

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Ismerősömék kutyája meg azóta lusta, elhízott, nem érdekli semmi, meg se mozdul egész nap.
2018. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
32%
szomszédom kutyája pár hónapra rá meghalt pedig elvitték teljes kivizsgálásra és ott is megmondták hogy az ivartalanítás lehet az oka
2018. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor inkább kihagyom. Nem véletlen adta a szervet a Jóisten.
2018. nov. 1. 19:05
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Jah, mindenknek van egy ismerősének az ismerőse (a szobatársának, az apjának, a munkatársa), akinek baja lett az ivartalanítástól.


Az egy másik kérdés, hogy az ivartalanítás nélküli kanok egy csomó olyan problémával küzdenek relatív fiatalon, ami az ivartalanított ebeknél nem fordul elő, például rengeteg kutya hal bele hereproblémákba (ugyanis az isten nem véletlen teremtette a kutyát természetes közegben sokkal rövidebb életkorral, mint a házi kutyák).



A felesleges kiskutyákat meg majd gondolom elintézed... Ahogy az sem fog zavarni, ha tüzelési időszakban megpattan minden este, és elüti egy autó

2018. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azóta félnek tőle, kiszámíthatatlan. Odakapdos morog. Hát ez nekem nem kell.
2018. nov. 1. 19:23
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Hehehe... Az első két válaszon szétröhögtem magam, de a kérdező harmadik kommentje a csúcs! :DDD

Egy ilyennek kár lenne bármit is írni. Bár szerintem egy szokásos szánalmas - nagyon gyenge (!!!) - troll kérdés.

2018. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező az se lenne a legfényesebb amikor a kutya megbetegszik... azért mert most irtak ezt meg azt attól még nem biztos, hogy a Te kutyád is olyan lesz... pl. én ismerősöm kutyája ugyanolyan boldog mint ivartalanítás előtt.

Azért kell ivartalanítani, hogy tovább éljen a kutyus meg persze ha nem akarsz kiskutyákat.

Gondolkozz el rajta!

2018. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
7. vagyok. Az én macskám is teljesen normálisan viselkedik, 4 hónapja ivartalanították.
2018. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez a betegség, ez azért nem igaz, mert akkor az ember miért nem vágatja kiba golyóit, ha már van két gyereke?
2018. nov. 1. 19:48
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom! Kamu, provokatív kérdés. Részemről jelentve!
2018. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!