Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a kutya érdekében?

Mit tehetnék a kutya érdekében?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy elkerítették a telek egyik sarkába körbe villanypásztorral..kvázi az a "kennel" oldalai minden irányból. De a hely biztosan nincs 10 m2 (közepes testű kutyáról van szó), egy pici sarokról van szó, és a kutya 2.napja(azóta van ott) bent nyüszít a házában és vonyít egész álló nap. Szabályos ez egyáltalán? Nem bírom már hallgatni, ahogy sír, de nem tudom, hogy ha emiatt bejelentést teszek valahol, akkor kijönnek-e egyáltalán vagy mi történne. Mit tudnék tenni?

2018. nov. 3. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, hogy egy utcában lakunk. Nekem is van kutyám, imádom az állatokat és tényleg nem akarok túlzásba esni, de erre nincs valami szabály, hogy milyen lehet az elkerített helye? Körbe villanypásztorozni a kutyaházat, hogy elé ki tudjon menni 2 métert, szerintem ez közel sem normális..illetve a kerítés oldalában van még neki egy folyosó szerű rész hagyva, de az sincs 1 méter széles sem, és ott is végig villanypásztor..este láttam, hogy kb 5 percre kiengedték, és ma reggel is egy ideig csend volt, akkor is kint lehetett, de most megint bent sír a házában.
2018. nov. 3. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Biztos hogy egész nap ott van? Nem figyelheted 0-24ben
2018. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Kihívod a rendőröket, hogy állatkínzást tapasztalsz
2018. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
A helyi önkormányzat jegyzőjénél kell bejelenteni. Emailben is megteheted.
2018. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!