Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet abból (nagyobb) baj, ha...

Lehet abból (nagyobb) baj, ha a kutya megevett kb.1 fél törlőkendőt?

Figyelt kérdés
Az az illatos törlőkendő, amivel a gyerekek popsiját is törlik. Kb. a felét ette meg, a többit elvettem. Egyébként Amerika Staffordshire Terrier, kan, kicsit duci is, szóval nem kis testű.

2018. nov. 4. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nedves törlőkendő? Nézd meg az osszetevoit, es figyeld a kutyat. Lehet magatol kihanyja/kikakilja mivel ezek az anyagok nagyreszt cellulózbol vannak amit siman kikakil.

A kerdes h milyen vegyszerekkel van atitatva. Figyeld a kutyat, lehet gond nelkul kijon belole. Ha nem, vagy a viselkedese valtozna, pl levert nem eszik stb, vidd orvoshoz hamar.

Majd irj, hogy mi lett a vegkimenetel!

2018. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben!


Azt elfelejtettem írni, hogy nem ő vette ki, szóval nem volt friss, nedves. Száraz volt, a kuka mellől hozta el (a konyhánkból, nem idegen helyen). Nem volt rajta semmi, talán valaki maximum a kezét törölte meg vele.

2018. nov. 4. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, szerintem semmi baja nem lesz tole.
2018. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!