Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírjátok ki a kutyátok...

Hogy bírjátok ki a kutyátok halálát? Akartam venni egy kutyát, de előbb láttam egy videót, amin elaltattak egyet, és azon is sírtam.

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mintha kitépnének egy darabot a lelkemből. De vigasztal a tudat, hogy a lehető legjobb élete volt mellettem, és mivel nagyon beteg volt már, jobb így neki (el kellett altatnunk, 13 éves volt).
2018. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Miért nézel ilyen videókat?

Inkább a sok örömre, szeretetre gondolj, amit ad/adtok egymásnak.

Sajnos a kutya rövidebb életű mint az ember, de ha szerető, gondos gazdi vagy, akkor tisztes kort meg fog élni melletted. Akkor meg amikor el kell engedned, az olyan lesz, ahogy az 1-es leírta, de sajnos aki megszületik az meg is hal. Te is, én is.

Ha tudod egy kutyusnak biztosítani a jó kutyaéletet, akkor ne tagadd meg magadtól ezt a barátságot.

Javasolnám, hogy egy menhelyi kis lelket ments meg!

2018. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló érzés, mint amikor valamelyik szerettedet veszíted el. Sajnos idén tavasszal megtapasztaltam én is. Pár hónapos kölyökként kaptuk és 16 évet volt velünk. Nagyon szerettem és sajnáltam, hogy el kellett altatni, de már nem tudott lábra állni és az orvos szerint már csak napjai lettek volna hátra.

A gyász menete hasonló mint amit egy másik emberrel kapcsolatban érzel. Eleinte a hiánya nagyon rossz, aztán elkezdesz a közös élményekre gondolni és később ha rá gondolsz, akkor a jó dolgok ugranak be. A halál sajnos az élet velejárója, de ne tántorítson el attól, hogy saját kutyád legyen, ugyanis a rengeteg pozitív élmény bőven elnyomja azt a rosszat, amit majd az esetleges halála okoz.

2018. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

1. Ne nézz ilyen videókat!

2. Én is a menhelyi kutyusra szavazok!


Nekem kegyetlen volt, mindkét kutyámat az elmúlt 3 év alatt vesztettem el. Az egyiknek agyvérzése volt, lebénult a hátsó lábaira+májrákja volt. A másik szintén rákos volt, áttétekkel a belsőjében. 11,5 illetve majdnem 10 évet voltak velem, melletük voltam, amikor elaltattuk őket. :(

Ennek ellenére én sem adom fel. Most kell egy kis idő még (a 2. kutyám tavasszal ment el), de jövőre, nyáron szeretnék egy új családtagot befogadni. :)

2018. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon rossz volt, 14 évig volt velem. Akkor kaptam, amikor apám elhagyott minket, szóval ö pótolta az ürt. Sajnos szintén agyvérzése volt, plusz a kora miatt le volt gyengülve, randszeresen kapott vitamininjekciókat. A hátsó része bénult le részlegesen, de mivel csak annnyi látszott, hogy lógatja a farkát, meg a fejét, nem gyanakodtam, ízületes volt. Reggelre nem tudott felállni, szóval el kellett altatni. Az elsö pár hét nagyon nehéz volt, folyton sírtam. Most 6 év után már ritkán jut eszembe. De több kutyám nem lesz. Cicát fogadtam be, ök tovább élnek.
2018. nov. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!