Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom kiheverni két kutyám már több mint egy évvel ezelőtti halálát?

Figyelt kérdés
Az egyiket széttépték a szomszéd kutyák majd befogadtunk egy kóbor kutyát és neki is ez lett a sorsa a szomszédokat anyira tudtuk rávenni hogy megerősítsék a kerítésüket hátha akkor nem tudnak áttörni. Ahányszor valamelyikükre gondolok sírnom kell ez az kettő nagyon rossz élmény elnyomja az összes jót amir együtt megéltünk. Pedig abbol nagyon sok volt. :(

2018. nov. 4. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Összpontosíts a jó dolgokra! Ezekre a barátaidra nem szabadna úgy gondolnod, hogy szomorú leszel! Ő nem akarná ezt. Azért dolgozott, a boldogságodért, hogy örömmel gondolj rá :)
2018. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha felnőtt emberként nem tudod két állatkád halálát feldolgozni fordulj szaksegítséghez pl pszihologus. Mások emberi szeretük halalát kiheverik ennyi idő alatt legalább annyira hogy ne kapjanal folytom sírógörcsöt akkor is ha az illető nem szokványos módom halt meg. Lehet neked van valami a háttérbe még amit egy szakember észre vehet.
2018. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felnőtt.
2018. nov. 6. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor meg szólj a szüleidnek hogy mi a helyzet gondolom ha gyakorira tudsz irkálni nem vagy már kisgyerek. Aztán ha mázlid van anyád, apád segít valahogy ha nincs mázlid ,,elzavarnak,, de nem hiszem hogy itt nagyon számba találsz olyat aki ezen így ismeretlenül.segíteni tud.
2018. nov. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hittanórán azt magyarázta a tanár hogy Isten mindenkinek segít, erre én kiakadtam. Megkérdeztem hogy akkor apukámnak miért nem segített mikor próbálta megmenteni a kutyánkat a szomszéd kutyáktól. Aztán sírva fakadtam. Egész órán és szünetben is ezen sírtam. Szerencsére az osztálytársaim megértőek voltak és segítettek. De ez csak egy ideig segít. Nem tudok a jó dolgokra gondolni. Ez az egy rossz maradt a fejemben elnyom mindem mást. Esetleg aki hasonlóan járt leírhatná hogyan lépett tovább.
2018. nov. 16. 08:33
 6/7 anonim válasza:
Szia! En meg nem eltem at ilyesmit de biztos vagyok benne hogy ugyanigy ki leszek keszulve ha a kiskutyam elmegy, o a mindenem. Szerintem kerd meg a legjobb baratnodet hogy kiserjen el egy allatmenhelyre es rendszeresen, mondjuk hetente, menjetek el es setaltassatok kutyat, kozben ki tudod beszelni, jo program is, levegon is vagy es kozben segitesz egy kutyanak amitol sokkal jobban fogod erezni magad!:)
2018. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolkoz ugy hogy ez az elet rendje egyszer mindenki meghal ez elkerulhetetlen.probalj meg nem a kutyara gondolni mert akkor csak fel fog emeszteni a szomorusag
2019. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!