Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldön élek tanulás miatt....

Külföldön élek tanulás miatt. Nagyon hiányzik a kutyám :- ( aki Magyarországon van a szüleimmel. Sajnos bipoláris vagyok és ha ő velem volt nagyon pozitív irányba javult az állapotom. Mit tudnék tenni hogy a hiányát pótoljam?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Vegyél ott is egy állatot/vidd magaddal.

Most szerinted erre mit lehet mondani??

2018. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld meg kivinni. Vagy az albérletbe nem vihetsz be kutyát?
2018. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez bérház, kertesben nevelkedett eddig.Komondor kutyáról van szó.

Kedves egyes az ilyen hozzászólásra nincs szükségem lépj tovább.Ha nem tudsz tápláló választ adni miért írsz?

2018. nov. 6. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha hiányzik mit tudsz tenni?? Nézegetheted a képit, de az nem használ. Teli sírhatod a párnádat, de az se jó. Ezért mondtam, hogy vegyél egyet ami leköti a figyelmedet legalább egy kicsit (pl egy nyuszit vagy valamit) vagy vidd magaddal az állatod, ha veled van nem hiányzik.

Ha nincs veled hiányzik, bármit is fogsz csinálni. Ezért nem értem a kérdést.


Ha bántónak vetted sajnálom, de ez nem az volt. Ha nincs anyi értelem abba a csökött fejedbe, hogy felfogd, hogy azért hiányzik mert nincs veled és ez ellen sok dolgot nem tehetsz akkor sajnálom. Mint mondtam,vagy vehetsz a tanulmányaid idejére egy másik kedvencet, aki kicsit is tudja veled felejtetni, vagy magaddal viszed. Bár a sulit is ott hagyhatod, de azzal se vagy előrébb. Ez a 3 opció ami lehetséges, a te szavaiddal építő jellegű.

De beszélgethetsz vele videó hívásba is, de azzal se leszel kisegítve, csak jobban fog hiányozni, csináltathasz a kutyád képével párnát/pólót, de az se jó. Akkor szerinted mit tehetsz?? Marad az a 2-3 opció ami szerinted bántó.

2018. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2018. nov. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!