Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igy lehet szobatiszta a kutyam?

Igy lehet szobatiszta a kutyam?

Figyelt kérdés
4 honapos tacsin van 2 hete tanitom neki hogy a pisinek es kakinak az utcan van a helye. Nagyon okos 1 het utan tudta hogy mikor megyunk le es addig alig alig lepett meg pisivel kakival viszont egyaltalan. Viszont mivel ujra dolgozom nem vagyok otthon mellette egesz nap es mire hazaerek kis es nagy csomag is var a lakasban. Viszont ahogy megerkezem onnantol sehol pisi vagy kaki. Magatol ra fog jonni, hogy az utcan jobb mint a vacka kore piszkitani? Tisztaban vagyok vele hogy ha otthon lennek se egyik naprol a masikra lenne teljesen szobatiszta de jelenleg azt erzem hogy nem azert nem tarja mert nem birja hanem mert bosszut akar allni hogy nem vagyok vele otthon mert ha akkor tudja tartani mikor vele vagyok akkor akkor is tudnia kene ha nem vagyok nem? Tudom a kutyak bosszuallasaval sokan vitatkoznanak de itt most nem ez a lenyeg. Valaki esetleg hasonlo cipoben? Nagyon koszonom elore is a valaszotokat!

2018. nov. 6. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időre hagyod otthon?
2018. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fokozatosan szoktattam az rgyre hosszabb egyedulnaradasokhoz, most 8 orat van egyedul. De mikor egesz ejjel az agyban ugral es jatszik sincs reggelre meglepi pedig akkor este 9tol reggel 6-ig kell varjon.
2018. nov. 6. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

4 hónaposan még természetes, hogy nem bírja ki. Max. 4 óra az elvárható ebben a korban, de ez sem garantált.

Jó úton haladtok, csak türelem.

Nem bosszút akar állni! Babakutya, még az időérzéke sem úgy működik, mint egy felnőttnek, és nem is érett még rá, hogy ennyit kibírjon.

2018. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a rombolas? Nem feltetlen a sok idore gondolok mert nyilvan unatkozik hiaba van kismillio kulonbozo jatek. Volt ra pelda hogy 3/4 orara hagytam magara amig elmentem ugyeket intezni es mire hazaertem armageddon vart ram. Az ebedlo asztalra nagyon ugyesen folkuzdi magat a szekek segitsegevel de ha a szek fel meterre is van az asztaltol akkor is sikerul folmaszni es az elso folugrasig elkepzelni nem tudtam, hogy felig macska az en egyetlen kicsikem. Szinte minden ami akkor az asztalon volt ment a kukaba. Azota semmi nincs az asztalon masodik alkalommal raktam a tapjabol 3 szemet az adztalra kivancsisagbol hogy folmaszik-e es csak nevettem kinonban hogy ez a kutya felig macska. Az asztalon szerencsere potolhato dolgok voltak viszont van nalunk falragastol kezdve taviranyiton at toltokabel, lampa kabel es internet kabel is. Ezt mikor otthon vagyunk nyilvan nem csinalja mert tudja hogy egybol raszol valaki, ha viszont egyedul van nincs kontroll. Es itt a kamera se segitseg amin figyelem es tudok beszelni hozza mert egy ido utan tudni fogja hogy ez csak szivatas nincs ott senki.
2018. nov. 7. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb kölyökkutya ha egyedül van átrendezi a lakást. Sőt, sok felnőtt is, nincs ebben semmi újdonság, meg bosszúállás!!!


A 8 óra meg baromi sok egy 4 hónapos kistestű kutyának, aki éppen csak most szokja a szobatisztaságot. Gondolom az első kutyád....

2018. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rombolás: unatkozik, elfoglalja magát, játszik.

8 óra rengeteg egyedüllét még neki.

2018. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem elso kutya, elotte csaum volt o viszont sose rombolt nagyon ritkan megragta a falat es ha nem percre pontosan vittuk le akkor pisilt csak be. Az egyedullettel sose volt baja mert o ataludta az egesz napot jatszott evett es ennyi sose rombolt sose piszkitott a vackaba es kibirta a 8 orat. Sajnos agressziv volt barmilyen szeretet megadas ellenere nem is velunk mert nem volt baj a lakasban. A problema az utcan volt hogy mas kutyaknak esett neki es egyet meg is tepet. A fajtamentok ajanlasara lett odavive. Buta egy kutya volt szegenykem de nem tett semmi kart a lakasban. Most van egy tok okos kutyam eszmeletlen gyorsan tanul viszont rombol es maga ala piszkit. Hozzateszem a csau annyi idosen kerult hozzam mint a tacsi es ugyan ugy dolgoztam akkor is.
2018. nov. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!