Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Kutyám hasa...

Mi lehet a baja? Kutyám hasa kemény nem eszik inni is csak akkor ha erőltetem. Két orvosnáli is voltunk ez első azt mondta hogy adjunk neki 5 napig napi 5 beöntést 1-2 napig adtuk nem lett jobban

Figyelt kérdés
elvittük egyásik orvoshoz ő azt mondta hogy a gerincével van valami , de az hogy kapcsolódna a hasához?
2018. nov. 8. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahang, röntgen, labor? Ezeket mindkét orvos megcsinálta, vagy tippelgettek?

Ha nem iszik, kiszárad. Infúzió a minimum ilyen esetben.

2018. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két doki megvizsgálta vagy csak ránézésre mondtak valamit?

Szerintem vigyétek el állatkórházba, ott jobban kivizsgálják. Nehogy gyomorcsavarodása legyen.

Ugyanis amiket írtál hogy kemény a hasa és hogy nem eszik lehet annak is a tünete.

2018. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Basszus, én még laikusként is bélelzáródásra gondolnék... ki vagy segítve a beöntéssel, mondhatom. Keress másik orvost.
2018. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem ez én kutyám hanem a barátnőmé. Röntgen volt a második orvosnál ebből állapította meg hogy szerintem gernc baj .Ajánlottam neki egy jó orvost de nem viszik el mert nem akarja hogy még egy orvos lássa mert mindegyik mást mond és szerinte abba halna meg hogy sokféle gyógyszert kap . Pedig én gyomorcsavarodásra gyanakszom ,de nem tudom meggyőzni
2018. nov. 8. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Felszerelt állatkórház a megoldás.
2018. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia Ha budapesten laktok mindenkepp gondoljatok át es vigyetek el a Gömb utcai állatorvosi rendelobe, keressetek Havasi Ottot(mar kb 20 eve a kutyainkat kezeli)
2018. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!