Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a levesben, hogy nem...

Mi lehet a levesben, hogy nem eszi meg a kutya?

Figyelt kérdés
Apámnak meg van rendelve az étel egy közeli konyháról, jut belőle a kutyának is néha. MINDENT megeszik, kivéve a levest, semmilyet. Ha a nővérem főz vagy én és abból jut neki, azt igen.
2018. nov. 8. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Annyira finom, hogy még a kutyának se kell.

Az hogy a kutya MINDENT megeszik, kicsit tág leírás.Mi az a minden?Azért minden nem való a kutyának.

Az ember részére készített ételek a kutya részére rettentően sósak és fűszeresek, egy csomó mindent nem tud a szervezete megemészteni.

Majd ne csodálkozzatok, ha néhány év és a kutyának valamilyen daganata lesz ezektől, vagy még inkább a sok sótól vesebeteg lesz, vagy a mája megy tönkre, vagy cukorbeteg lesz a szénhidrátoktól.

Az hogy nagy ritkán kap egy kis emberi kaját, még elmegy. De az embernek készített étel az embernek való/vagy sokszor még neki sem/ a kutyának készített meg a kutyának.Más a két élőlény szervezete.

A kutya ragadozó állat, húsevő!

Kajája nagy részét hús és hús eredetű ételnek kell tartalmaznia, kevés zöldséggel.

Valószínű hogy a levesen érez valami mesterséges adalékanyagot, ami neki nem jó.

2018. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kapja a rendes kutyának való kaját, csak egy kis maradékot is néha. Nem úgy vagyok nevelve, hogy ételt kidobjak. Régebben voltak más jószágok, már csak a kutya. A mindenen azt értettem, hogy előfordult, hogy krumplipucoláskor ellopott héjat és megette. Nagy tolvaj őkelme, bográcsoláskor figyelni kell rá, bánta már grillcsirke is.
2018. nov. 8. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Ismerem ezeket a "rendelt" kifőzdés nyugdíjas ételeket. Agyon vannak vágva ízesítőkkel. Mi anno a nagymamának fizettünk elő ilyenre, mikor melegítettem mindegyiknek ugyanolyan szaga volt független attól ,hogy hogy hívták. Nekem egyik sem ízlett, totál ízbomba adalékimádóknak. Én a kutyáimnak külön főzök húst mindenféle ízesítés nélkül, imádják. Esetleg a húsleves maradékot megeszik. Esetenként , hangsúlyozom esetenként teszek pörkölt szaftot nekik tésztára, kenyérre, azt is szeretik de nem szabad túlzásba vinni. És persze azokat én főzöm, tudom mi van benne. Rólam még annyit, hogy én eleve eléggé sótlanul főzök, mert az átlagnál sokkal kevesebb sót igénylek, én nagyon nem bírom az agyonvegetázott, agyonfűszerezett leveseket.
2018. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!