Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Háromlábú kutyát lehet kutyasz...

Háromlábú kutyát lehet kutyaszépségversenyekre vinni?

Figyelt kérdés
Nem így született a tenyésztő azt mondta hogy kiskorában beszorult valahova a lába és ezért nem tudja mozgatni.

2018. nov. 9. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nincs sok értelme.
2018. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. nov. 9. 11:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépségverseny alatt kiállításra gondolsz, ott nézik és pontozzák a mozgását is, ami nyilván nem lehet olyan, mint egy négylábúé, így nem hiszem hogy sok esélye lenne. Különféle rendezvényeken tartott kutyaszépségversenyre, ahol nincsenek követelmények, elég ha cuki és tetszik a zsűrinek, oda nyugodtan viheted.
2018. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Időnként van kifejezetten hendikepes állatoknak szépségverseny, érdemes olyanokat keresni.
2018. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen, lehet. Joga van hozzá, ahogy a púpos embernek is.
2018. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen :)

Hobbi osztályba tudod nevezni. :)

2018. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Off, de dokinál voltatok már? Én nem alapoznék arra hogy mit mond a "tenyésztő".

Valószínűleg meg kellene vizsgálni és akkor segíteni is lehetne akár rajta.

2018. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál. Van egy műtét amivel meg lehetne csinálni a lábát de arra nincs pénzünk. Egyébként szegény kutya 1 éves koráig nem kellet senkinek pont a lába miatt. Az orvos azt mondta hogy a lábát leszámítva tökéletes példánya a fajtának. És azt is ajánlotta hogy vigyük el pároztatni. Idézem: "Ezt pároztatni kell". De szerintem abban is zavarná a lába.
2018. nov. 10. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem. De mégsem értem.

Vettetek egy fajtatiszta kutyát, ami azért nem kis összeg, akkor hogyhogy az orvos már nem fér bele? Vagy szaporítós kutya?


Esetleg kérjetek segítséget állatvédő szervezetektől, hátha segítenének összedobni a műtét árát, szerveznének gyűsjtést, stb.

2018. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ingyen kaptukert nem kellett senkinek.
2018. nov. 10. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!