Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kutyámnak a...

Német juhász kutyámnak a combján kijöttek ilyen piros rész és nagyon viszket is neki meg folyton rágja mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

ami enyhítené a viszketését és elmulasztaná ezt a pirosságot, már levágtam neki ott a szőrét h jobban tudjon szellőzni, meg bekentük már hintőporral, bepanthen kenőccsel, rüh irtóval, meg ilyen folyékony jóddal is h ne fertőződjön el,

azt mondták h ez ilyen szőr berohadás lehet de fésülve van rendszeresen.


2010. jún. 25. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El lehetne vinni pl. állatorvoshoz, aki megmondja, mi a baj, mennyire komoly és mivel kell kezelni.
2010. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kísérleteznék nagyon ilyen házi gyógymódokkal, pláne humán krémet nem kennék rá állatorvosi utasítás nélkül. Ennyi félét meg... Magadon is így kísérletezni szoktál? Mióta ilyen?
2010. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem egyszerre kentem rá, csak egyszer ezt egyszer azt. kb 2 napja ilyen.

magamon is kipróbálok ilyeneket nagy bajom nem lehet tőle.

2010. jún. 25. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem senki sem fogja tudni megmondani (biztosan valószínűleg még az állatorvos se). Az emberi bőrgyógyászok is csak felírnak egyféle szélessektrumú antibiotikumot, aztán ha nem segít, akkor egy másik fajtát. Előbb-utóbb valamelyik megoldja, vagy hat a tüneti kezelés. Úgyhogy az aztán egész biztos, hogy mi itt egy fórumon nem fogunk tudni válaszolni neked.
2010. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én német juhászomnak is volt ilyesmi csak a farka tövénél és kirágta teljesen!Az orvos bolha ekcémát állapított meg és írt fel neki krémet meg piros folyadékkal kellett mosogatnom neki naponta többször!A legfuribb az volt hogy egyetlen bolhát sem találtam benne viszont pár nap alatt gyönyörűen rendbe jött!
2010. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az állatorvos megkapargathatja kicsit a sebet és a mintát laborba küldheti, ha nem jön be az amit felír.

Szerintem vidd el! Lehet valami allergiás tünet is.

2010. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valami allergia lehet neki, de kenegettem folyékony betadinnal és már szépen javul, és nem is viszket már neki annyira.
2010. jún. 27. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!