Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor viszitek kis yorkitok...

Hányszor viszitek kis yorkitokat sétálni egy nap? Mikor van az első, utolsó? Mennyit bír ki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 17:06
 1/7 anonim válasza:
reggel7kor kiengedem egy fél órát kint van, utána 8kor elmegyek dologzni és 4 után érek haza,és akkor engedem ki megint. Sose pisilt vagy kakált be, mikor elmentem szülni hajnalban mentük a kórházba és este 11kor ér haza a férjem és a kuty az ajtóban ülve ült , igaz majd szétdurran a hasa de nem csinált bent semmit, ahogy kilépett az ajtón szétpisilte magát:) 1 éves
2010. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó!

én most vagyok a szoktatásban...:D

nekünk sajna nem kertes házunk van, ezért nem tudom csak úgy kiengedni:S xD

2010. jún. 25. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
egész nap az udvarban plusz bicajjal megfuttatom esténként
2010. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggel,hatkor kelet (iskola időben) és olyan 3negyed 7 vagy 7-ig sétálunk,utána megyek iskolába 2-kor hazaérek akkor is megyünk sétálni 1 órátagyis 3óráig sétálunk utána tanulok4-ig utána 4-től 5-fél6-ig edzésem van akkor tanulok és még este is egy 1-1,5-2 óra séta napközben meg van az ajtón kutyaajtó szóval kimehet a kertbe bármikor.

Szóval napi minimum 2-3 óra séta van.most hogy szünet van még több is csak kisebb időkbe,mert meleg van.és énse bírom.:D

2010. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 séta. Első 6 körül(de van hogy már 4-5 kor jelez és akkor megsajnálom és kiszaladok vele egy percre), utolsó 10-11.
2010. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első 5-kor, majd visszaalvás 9-ig, 10-12-ig játszadozás az udvaron, és már csak 6-7 fele van séta. Tegnap az esti séta éjfél utánig húzódott, de ilyen ritkán van.
2010. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi reggelente 6-kor visszük le a kutyit, aztán délelőtt 11-kor, majd este 6-kor és utána már csak másnap reggel ismét. Mind a 3 alkalommal minimum 30 percet lent vagyunk, de inkább többet. Az én yorkim 3 és fél éves csak párszor kakilt be, de akkor is azért, mert beteg volt és már nem értünk le vele. :(
2010. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!