Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nyüszít/csipog a buszon?

Kutya nyüszít/csipog a buszon?

Figyelt kérdés

Egy hónapja lett kutyám, sokadik gazdától befogadott 8-9 éves. Alapvetően semmi baj nincs vele, ha bemegyek a boltba rendesen várakozik, nem hisztis, szóval nem egy zaklatott személyiség.

Ketten lakunk vele, az első pillanattól engem tekint gazdájának.

Viszont ha utaztatom buszon/villamoson, csipogó szerű hangot ad ki. Hiába próbáltam nyugtatni vagy nem tudomást venni róla, nem használ.

Tegnap elvittem egy nagyobb útra, össz kb 45 perces út, az utolsó 20 percben már nyugodt volt.

4-5 óra rohangászós séta, majd hazafele csak egy-egy pityogás.

Nem tudom hogy ez azért van mert annyira elfáradt hogy nem volt ereje csipogni, vagy kezdi megszokni.

Az előző gazdái elvileg utaztatták.

Ti mit javasoltok, ha továbbra is folytatja?

(Köszi aki végigolvasta:)



2018. nov. 11. 10:38
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia:) Nalunk is ugyan ez volt a helyzet... Probaltam nem figyelni ra egy ido utan abba hagyta . Ha mondjuk egy percig csondben ul adj neki egy jutalomfalatot vagy dicserd meg. Igy egy jo emlekkent fog megmaradni a kis fejebe az utazas
2018. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!