Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig vizeléssel...

A kutyám mindig vizeléssel "üdvözöl"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanazt. Bocs, de ezt nem hagyhattam ki. :)
2010. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

loool XD

...

vizeld vissza. XD

üdvözöld XD

biztos annyira örült neked h összehugyozta magát

2010. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutya akkor pisál be ha nagyon örül.De ez döntően kiskutyáknál fordul elő ha felveszik.
2010. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jót nevettem...:)
2010. jún. 25. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetet már láttam a Póráz két végén-ben. Ott az volt a baja a kutyának hogy amikor elment a gazdi a kutya stresszes lesz és amikor visszajön úgy örül neki hogy bepisil. (Ha jól emlékszem ) ott azt csinálták hogy kiment a gazdi és pár perc múlva visszajött ,amikor belépett a házba nem foglalkozott a kutyával(mintha ott se lenne,csak amikor már lenyugodott),majd az időt egyre bővítették. Asszem kb.ennyi volt.
2010. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a rész én is láttam.

Még annyit fűznék hozzá, hogy a kutyát rendszerességgel, többször vitték ki sétákra, hogy kint végezze el a dolgát. Ezek a pisiltetős séták kb. mindig egy időben voltak minden nap.

2010. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az előttem szóló részben jól mondja. A póráz két végén c. műsorban foglalkoztak már ilyennel. Amikor jött vki a kutya állandóan lepisilte, annyira örült.

Nem az volt benne h nem foglalkoztak vele, hanem le kell olyankor azonnal ültetni a kutyát. Ugyanis ülve nem tud pisilni, így megakadályozod h bepisiljen.

Ha ez nem menne, akkor a másik megoldás h hagy h kijöjjön a lakásból és a lépcsőházba örüljön neked. Ha oda pisil az annyira nem vészes, feltörlöd és ennyi. De a lakásban azért a sok pisi igen nagy kellemetlenségeket okozhat még akkor is h ha sokat takarítasz.

2010. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni,de a kertben tartom a kutyámat.

Szerencsére.

2010. jún. 25. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnap 19:38-as vagyok.

A kertben tartott kutyának is szüksége van a sétákra. Ezt ugye tudod?

2010. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze,a séta minden napos program!
2010. jún. 26. 16:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!