Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám az új kabátját nem...

Kutyám az új kabátját nem szereti? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

6 éves rövidszőrű kutyusról van szó. 6 évig nyúztunk télen egy kabátot, nagyon meleg, és nagyon jól érezte magát benne. Csak hát sajnos ennyi idő alatt szétment. 2 hete vettem neki egy újat. Ez másfajta, más az anyaga is. Eddig kétszer volt rajta az esti séta alatt, amikor már jóval hűvösebb volt. Le akarja konkrétan szedni magáról. Utálja a hangját a kabátnak. Pedig szép, fényvisszaverős is, és jó meleg.

Próbáltam az eddigi 2 alkalom alatt jó élményhez kötni. Futtatóba mentünk, vittem jutalomfalatot is. Úgy vettem észre nem használt, mindképp le akarja szedni magáról.


Hogy szoktassam hozzá, hogy ez a kabát is jó? Amúgy sokkal kényelmesebb ez neki, mert a hátán csattos.

Köszönöm a tippeket előre is.

Ja igen még annyi, hogy a sétát így a "szedd le rólam ezt" akciója eléggé megbénítja.


2018. nov. 12. 15:15
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
24%
Lehet, hogy ő még nem fázik. Hol éltek?
2018. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Budapesten lakunk. De fázik, mert nagyon fázós :) kistestű, és rövidszőrű. Nyáron is a bundás ágyban aludt :D

Ismerem a kutyámat 9 fokba már fázik. És este 10kor az esti séta alatt már 9 fokok vannak, így kell a kabát már neki.

2018. nov. 12. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan neki. Hogy szoktasd? Türelemmel! Majd megszokja ezt is mint a régit. Menjetek sétálni, játszani, jutalmazd ha jól viselkedik, és ne foglalkozz a hisztijével a kabát kapcsán!
2018. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd megszokja.
2018. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen anyagú belül?
2018. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!