Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ha megölnek egy rendőrkutyá...

Ha ha megölnek egy rendőrkutyát akkor ugyan anyi büntetést adnak mintha egy rendőrt öltek volna meg akkor az én kutyám megöléséért miért nem jár anyi büntetés mindha engem öltek volna meg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a helyesírási hibáktól hemzseg az álkérdésed, hanem alapvető tévedésben vagy, s indulat vezet. Mi történt?


A rendőrkutya elpusztításáért nem jár annyi, mint egy rendőr megöléséért. Nem is értem, honnan veszed ezt.

Mivel eleve hibás a feltételezésed, nincs is mit válaszolni erre.


A rovat is rossz.

2018. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi. Kicsit ideges vagyok. Egyébként itt a környezetemben mondták nekem.
2018. nov. 12. 15:43
 3/5 anonim válasza:
100%
Hülyeséget mondtak neked.
2018. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem, ne vedd a szívedre a megjegyzésem!


Ha te kutyáddal tettek valamit, fogadd együttérzésem! Amennyiben lehet tudni, ki tette, fel lehet jelenteni, s akár meg is büntethetik. A törvény mást ír elő (gondolom), de az lenne a leghatásosabb bünti, ha egy ugyanolyant kellene saját költségén vennie.

Ha ki volt képezve valamire, akkor olyant, ha nem, akkor a tanítását is fizesse csak meg.

Többnyire csak pénzbüntetést szabnak ki, pedig börtön is lehetne belőle.

2018. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy állatkínzás, a tv nem tesz különbséget a polgári, és bármilyen szolgálati kutya között.
2018. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!