Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának viszkető fülére mit...

Kutyának viszkető fülére mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Közepes méretű lány kutya, viszket a füle. Voltam vele orvosnál, írt fel gyógyszereket, többfélét. Ideig-óráig jók. Kb 1 hét után újra elkezdni vakarni. Szenved olyankor szegény, amíg be nem adom neki.


Tudtok ajánlani valamit, ami hatásosabb ennél?

Középfülgyulladás ami van neki, de olyan, hogy egész életében lesz ez már neki, az orvos mondta.


2018. nov. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, szerintem valamit félreértettél. A bűzmirigyét milyen gyakran nyomják ki? Nem szokott vakarózni, nem rágja magát? Allergia is lehet.
2018. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vakarást.
2018. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy másik állatorvost. Vérvételt. Bűzmirigyét kinyomni. Kajaváltás. Mintavétel a fülből, mert lehet atka, gomba, allergia, bármi.
2018. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első körben egy másik állatorvost, és egy átfogóbb vizsgálatot. sokszor a középfül gyulladás, főleg ha ismétlődik, okozhatja étel allergia is, és persze egy sor élősködő.
2018. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másik allatorvost. Lehet irritació vagy gyulladás is.
2018. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bűzmirigyét kinyomta a doki? Néha a kutyánál a bűzmirigy gyulladás okozza a fülgyulladást. Igen, furán hangzik, de mégis így van. Amíg a bűzmirigy gyulladást nem kezelik, addig hiába kap bármit a fülére.
2018. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a bűzmirigyre nem gondoltam. Nyilván nem is nekem kellene gondolni erre, hanem az állatorvosnak. Másikat keresek, köszi.
2018. nov. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!