Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek mudijuk van, azok...

Akiknek mudijuk van, azok hogy jellemeznék a saját kutyájukat?!

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
okos, játékos, futkározós, cicakergetős. szeretni valóóó.:]
2010. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék kérni, hogy milyen nevet adtatok neki! Nekem 5 éves kan kutyusom van, a neve pedig Picur! Én is nagyon imádom, szeretem! Érdekes hogy a többi kutyámmal ellentétben, Ő nem nyalogatja sem az ember arcát, sem kezét! Rajtam kívül senkivel sem bizalmas!
2010. jún. 25. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Okos, különleges, érzékeny, futásmániás, de türelmes, mindene a gazda, állatimádó, kajaimádó, vicceskedvű, bizalmatlan, találékony, szeret ugatni, szereti a természetet, szeret tanulni, utál úszni, utál apportozni, imád házat őrizni. És még egy csomó minden.

Bogár, Démon, Lidérc a nevük, lassan lesz még egy, nála eddig Diva a befutó (de nem az a női díva, hanem egy gonosz kiscsaj egy animéből. :) )

2010. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!