Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű táp olcsón?

Jó minőségű táp olcsón?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan tápokat mondani aminek az ára max 6-700ft/kg ? Kölyök kevéréknek lesz, rövid szőrű és felnőtt korára kb 30-35kg lesz a súlya, nem tudom számít-e. Sajnos csak ennyit tudok tápra költeni és légyszíves ne írjatok olyat, hogy kicsit rakok hozzá és kapok ennél meg ennél jobbat,mert ez az ár tényleg a maximum. Mindenféleképpen olyan táp kellene amit azért nyugodt szívvel adhatok a kutyának(pl. nem pedigre, chapi félék).

2018. nov. 13. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Brit Premium.
2018. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Brit premium by nature

Profine


Nyilván nem a 3 kilós zacskót kell nézni, hanem a 15 kilósat.

Én brit premium by naturet adok a kutyámnak, pont ma jött meg 19200 volt a 30 kiló.

2018. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mindkettőnknek van junior változata természetesen!
2018. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És a brit premium jó minőségű ? Honnan rendelted/rendeltétek?
2018. nov. 13. 19:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A brit premium jó minőségű, sok tenyésztő ezzel etet. Most jött be a by nature a sima premium helyett, jóval magasabb hús tartalommal.

Én a Falatozoo-tól rendelek.

2018. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg kutyatápot összehasonlítottam már egymással ebben az árkategóriában. A Brit Premium (most már B. P. by Nature) egy jó középkategóriás táp, szerintem nem nagyon fogsz jobb minőségűt találni ennyiért. Én 3 éve etetek vele. (október óta a by Nature-ral, előtte sima Brittel) Petissimo-ról rendelem. 2x15kg-ot. (2 felnőtt kutyának)

Talán még a Bosch tápokat nézheted meg a zooplus-on. (Én nem látom jobbnak az összetételét és alapvetően megvagyok elégedve a Brittel, ezért nem próbáltam még, de te kipróbálhatod.)

Van még a Fitmin, amit egyesek kedvelnek és dicsérnek. Szintén zooplus-on tudod rendelni. (Én egyszer kipróbáltam egy 15 kg-os zsákkal, nekem nem vált be, visszaváltottam a Britre. A kutyám kevésbé szerette és a szőre megkopott tőle.)

Még van egy olyan táp, hogy Eminent Gold. Erről nem sokat tudok,(még nem próbáltam) de összetétele alapján nem tűnik olyan rossznak, bár én jobbnak sem látom a Britnél. Ezt a abc-zoo oldalon tudod megrendelni. Na és szerintem kb. itt a vége az említésre méltó tápoknak ebben az ár-érték arányban. Régen a Joserát ajánlották még a Brit mellett, de azóta annak az ára már 700 fölött van, most 800+ kerül.

Most látom, hogy kölyök. Akkor arra figyelj, hogy olyan junior tápot vegyél, ami large kutyának kell, 30-35-tel már nagy, nem közepes és majd a felnőtt is az legyen. (A felnőtt táp olcsóbb, mint a kölyök. A Britből is, meg a többi tápból is.)

2018. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséget! :) kifogom próbálni a britet. Még annyi kérdésem volna hogy egy tápban tuti az van amit leírnak róla? Cibau névű táp nagyon olcsó az összetételéhez képest szerintem (okosgazdi.hu néztem).
2018. nov. 13. 20:53
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tutira inkább az van benne, amit a honlapján és a zacskón írnak, de igen nagy valószínűséggel az van benne. Ha biztos akarsz lenni egy táp leírásában, keress rá a honlapjára.

Amúgy a Cibau 800+ kg táp, azt hittem az olyan tápok nem jöhetnek szóba. Természetesen, nézelődj csak, te tudod. :) Ahogy láttam, a Cibau is ott szokott leni az ajánlgatott tápok között.

2018. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy utolsó segítség, ha esetleg nem találnád a honlapját. A Farmina Pet Foods gyártja a Cibaut. Szóval ott ellenőrizheted, hogy stimmelnek-e az összetevők.
2018. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy strigula a Brit premium large-hoz, az enyémek is azt esznek (junior, illetve senior), látszólag jól megvannak vele. Annyit azért hozzátennék, hogy juniorból jóval többet kap a kutyánk, mint amennyit a táblázat alapján kellene a normál alkathoz és ezzel nem vagyunk egyedül, szóval erre számíts. Régen Profine-nal is etettem, azzal sem volt gond.
2018. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!