Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű táp olcsón?

Jó minőségű táp olcsón?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan tápokat mondani aminek az ára max 6-700ft/kg ? Kölyök kevéréknek lesz, rövid szőrű és felnőtt korára kb 30-35kg lesz a súlya, nem tudom számít-e. Sajnos csak ennyit tudok tápra költeni és légyszíves ne írjatok olyat, hogy kicsit rakok hozzá és kapok ennél meg ennél jobbat,mert ez az ár tényleg a maximum. Mindenféleképpen olyan táp kellene amit azért nyugodt szívvel adhatok a kutyának(pl. nem pedigre, chapi félék).

2018. nov. 13. 18:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
86%

Még 1 szavazat a brit premium by nature tápra. Az én kutyusaim is azt kapják, szeretik.

A fiatalabb mentett kutyus eléggé érzékeny, sok "jobb" minőségű tápot kipróbaltunk, pl N&D low grain ill.grain feee változatát, Brit Care, Eminent ...mindtől hasmenése volt, a Brit premium nálunk bevált.

2018. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
A Brit Premium minden csak nem olcsó és jó minőségű. A minőséget úgy értem, hogy papír szerint jó az összetétele, de nálam 2-ből 2 is megromlott az állásban és még vissza lett volna a csomag negyede, amit így dobhattam ki. Ha árban hozzászámolom ezt is, akkor annyiból már kijön egy Brit Care is, amivel még eddig nem volt bajom és egy kategóriával jobb nála (középkategória vs prémium). De ha Brit Care nem jó árban, akkor esetleg Josera vagy Happy Dog.
2018. nov. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
700 ft/kg alatt nagyjából az itt már elhangzott 3 táp van ami szóbajöhet. Brit Premium by Nature, Fitmin Dog for Life és a Bosch. Bármelyiket is választod elsőre kisebb kiszereléssel próbalkozz, gyakran előfordul, hogy valamelyik nem válik be 1-1 kutyának. Föleg sima brit premiumal voltak régen problémák, az újabb by nature változatra nincs annyi panasz, eddig legalábbis.
2018. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

elnézést az offért!

# 12-hez szólnék: hogyan tudott megromlani a táp az állástól? hogyan vetted észre, hogy már rossz, ehetetlen? eddig ilyennel soha sem találkoztam.

2018. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az árban, azért már akad árkategóriához képest jó táp.

Fitmin, Brit Premium, Arion, Calibra, Cibau.

2018. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#14: Erős, áporodott szaga volt, amit a zsák közelében is érezni lehetett már... Nem mertem a kutyának adni.
2018. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Josera.
2018. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a FitActive tápokról kinek mi a véleménye, az enyém most azt kapja, egész jó árban jön ki már a 4kg-os kiszerelés is. Szőrkopással, durva szőrzettel került hozzám, most kezd gyönyörű selymes, dúsabb szőre lenni, és tele van energiával, meg is eszi rendesen.
2019. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!