Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ajánlani jó frizbit?

Valaki tud ajánlani jó frizbit?

Figyelt kérdés
Kezdő border collienak kéne.

2018. nov. 15. 15:25
 1/4 Hovarju ***** válasza:
100%

A face-n van frizbis, borderes csoport ott biztos tudnak ajánlani.

Régen volt egy flydogs nevű egyesület, nem tudom ők működnek-e még. Nekünk Jaws korongunk van, esetleg keress rá a márkanévre.

2018. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hero xtra
2018. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Jaws-ra esküdök. Erős harapású kutyák mellé a legjobb. A Hero-s frizbink kb 2 hónap alatt tönkre ment.
2018. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is borderem van és többféle frizbit vásároltam már. A kedvence a Kong Flyer, ezt kicsi korától imádja, de nem egy versenyfrizbi, inkább felfele kell dobni, mert nem repül jól, de hatalmasakat ugrik érte. Eleinte vissza sem akarta adni. Szintén puha és nem sérti fel a száját a Rogz RFO, ezt is szeretjük. Van a már ajánlott Hero XTra puha szélűként reklámozott változata, ez nagyon jól repül, de többször előfordult már, hogy vérzett a kutya szája, vagy nyelve tőle ennek ellenére. Valójában nem érződik, hogy puha lenne a széle. Úgy gondolom, hogy próbálj ki többfélét, egyébként is az a jó, ha van sok és tudod folyamatosan dobálni neki. Mi nem járunk versenyekre, játékra, mozgásra mindegyik nagyon jó. Kezdésnek a Kong-ot ajánlom.
2018. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!